PODSTAWY ACCESS CONSCIOUSNESS®

Gdybyś się dowiedział się, że możesz na tę jedyną znaną Tobie dotychczas rzeczywistość spojrzeć z zupełnie innej perspektywy tak, że dostrzeżesz inne, nieznane Tobie dotąd możliwości? Jeśli to, co dotąd uznawałeś za możliwe jest zaledwie wycinkiem tego, do czego możesz mieć dostęp i co możesz wybierać? Jeśli można być i mieć znacznie więcej i znacznie szerzej, czy wybrałbyś to? Do tego zaprasza Klasa Podstawy Access, czyli Foundation (dawny Poziom Podstawowy i Poziom Pierwszy).

Klasa ta da Ci jeszcze większą świadomość tego czym i kim jesteś, planety, na której żyjesz, energii, do których masz dostęp i przestrzeni, którą możesz być. Doświadczysz i nauczysz się pracy zarówno z energią, jak i z ciałem i nauczysz się w sumie ośmiu fenomenalnych, transformujących zabiegów energetycznych na ciało oraz różnych technik pracy z energią!

Poznasz 10 zasad – fantastycznych narzędzi do świadomego funkcjonowania w otaczającym świecie i kreowania w nim swojej własnej rzeczywistości. Zmierzysz się z ograniczeniami, które masz wokół pieniądza, braku obecności z tą energią, wyparciem jej i tysiącami punktów widzenia wokół nich. Zapoznasz się także z zasadami tworzenia świadomości finansowej.

Dotkniesz tematu różnych istnień i energii, które są obecne wokół nas, chcą i mogą być dla nas wkładem, a których obecności albo nie jesteśmy świadomi albo ją wypieramy. Doświadczysz energetycznego procesu na ciało, który wykasowuje pamięć urazów i traum oraz procesów rozpraszających molekuły różnych „tworów”, które pojawiają się w naszym ciele. Poznasz siłę słów i ich ukryte znaczenia oraz wszelkie zniekształcenia wokół tematu seksualności, które funkcjonują w tej rzeczywistości.

Zaczniesz PRZYGLĄDAĆ się tej rzeczywistości, życiu i jego problemom z zupełnie innej perspektywy i odklejać się od swoich ograniczeń. ODKRYJESZ mnóstwo różnych punktów widzenia, które ograniczają Ciebie i Twoją rzeczywistość tworząc matrix, z którego trudno Ci było dotychczas wyjść. Zaczniesz odkrywać jak można zacząć to zmieniać, transformować i funkcjonować poprzez zadawanie pytań, dokonywanie wyborów, postrzeganie możliwości i otrzymanie wsparcia od wszechświata. ZOBACZYSZ też, jakim darem może być zmiana dowolnego aspektu twojego życia dokonywana nie w bólach i strachu, ale z lekkością i w całkowitym przyzwoleniu.

Poznasz praktyczne narzędzia, przy użyciu których będziesz mógł świadomie tworzyć i kreować to, czego pragniesz i uwalniać się od własnych ograniczeń, ścian, limitacji i lęków. Dowiesz się i poznasz wszystkie destraktywne implanty, które nie pozwalają nam być w pełni świadomymi, poznasz fenomenalne narzędzia jakimi są przepływy energetyczne, których prawidłowe stosowanie spowoduje, że ta rzeczywistość stanie się dla Ciebie znacznie łatwiejsza i zacznie funkcjonować tak, żeby to tobie pasowało.

Poprzez dotknięcie wielu tematów zaczniesz też poszerzać spektrum swojego energetycznego potencjału, którym jesteś. Dotkniesz elementów intymności oraz tworzenia dobrego związku. Doświadczysz i poznasz fenomenalny energetyczny zabieg na ciało MTVSS działający na olbrzymie spektrum dyskomfortów i słabości w ciele, z ogromnym naciskiem na system immunologiczny. Poznasz ćwiczenie aktywujące gruczoł grasicy oraz proces odwracający wszelkie naśladowania i zmimikowania innych ludzi, które zamknęliśmy w naszych ciałach i rzeczywistościach.

Przyglądniesz się temu, co to tak naprawdę znaczy TWORZYĆ własne życie takim, jakiego pragniesz i KREOWAĆ własną rzeczywistość. Klasa ta pokazuje, że i jak wielki masz wpływ na to jak wygląda Twoje życie, co w nim wybierasz i jakie przez ten wybór zapraszasz możliwości; możliwości, których istnienia wcześniej nawet nie podejrzewałeś. Poznasz kolejne praktyczne narzędzia, przy użyciu których będziesz mógł świadomie tworzyć to, czego pragniesz i uwalniać się od własnych własnych ograniczeń, ścian, limitacji i lęków. Zaczniesz BUDOWAĆ zupełnie inną platformę pod swoją własną rzeczywistość.

czas trwania: 4 dni
uczestnictwo: 4700 PLN za 4 dni, powtarzający w okresie 12 miesięcy 50%, dzieci (jeśli są w towarzystwie osoby dorosłej) do 16 lat nieodpłatnie, 16-18 lat 50%.

W celu zgłoszenia swojego uczestnictwa lub uzyskania dodatkowych informacji skorzystaj proszę z adresu mailowego lub telefonu podanego w kontakcie.

WASZE RELACJE

 

„Z Access miałam już do czynienia na różnych klasach tematycznych i byłam przekonana, że Podstawy będą po prostu pewnym ugruntowaniem wcześniej zdobytej wiedzy. W okolicach połowy naszego spotkania zorientowałam się, że chyba, delikatnie mówiąc, nie doceniłam tej klasy. Trzeciego dnia, czułam się jak obraz Picassa („ręka, noga, mózg na ścianie…”). Zakończyłam klasę z wrażeniem, że dostałam właśnie magiczną różdżkę jak w Harrym Potterze i posiadłam wiedzę na miarę Hogwartu. Nic tylko machać różdżką i rzucać zaklęcia!

To trochę jak zburzenie starych fundamentów i zbudowanie swojego myślenia na nowo. Ile lekkości, świadomości i zabawy wprowadza to do życia! Ile magii można kreować. I o ile łatwiej jest teraz odrzucić i odsunąć na bok, to co nie służy, co niszczy i co powoduje zakleszczenie! Cudowne narzędzia, cudowne zabiegi, cudowna energia! I jak może być jeszcze lepiej…?”                                                                                                                                                                                                        Joanna

 

Kochana Doris po warsztatach czuję się świetnie:) Jak może być jeszcze lepiej? Podsumowując jednym zdaniem te zajęcia i Twój wkład w moje życie: Przywróciłaś mi wiarę, że życie, każde życie, a więc i moje, jest cudem! I coraz bardziej i więcej chcę tej cudowności życia – lekkości, radości i obfitości! Dziękuję Ci bardzo, bardzo:))) Bo to nie jest tylko efekt treści warsztatów, ale przede wszystkim Twojej osoby i wibracji energetycznej z jaką to zrobiłaś! Jak może być jeszcze lepiej?
Grażyna

 

Mimo, że od ok. 20 lat stosuję różne techniki i metody w zakresie tzw. rozwoju osobistego i wydawało się, że już wiele nowego mnie nie spotka, to okazało się, że każda klasa Access Consciousness, każda sesja Bars (od kiedy poznałam Access) otwierają przede mną nowe przestrzenie, nowe możliwości…których istnienia zupełnie się nie spodziewałam i przez myśl mi nawet nie przeszło, że w ogóle mogą BYĆ, że istnieją…!
I tak też było z tymi klasami Podstawy Access! I znów jeszcze więcej możliwości…lekkości…przestrzeni…! I zmian, które zaczęły się w życiu pojawiać.
I co niezwykle ważne, codzienne używanie tych narzędzi stale te możliwości poszerza i pomaga usuwać przekonania, których już nie chcemy i…wiele, wiele więcej. A dzięki temu uczymy się komunikować się ze SOBĄ, ze swoim CIAŁEM…a przez to z Wszechświatem, co pozwala lepiej radzić sobie w życiu, intensywniej ODCZUWAĆ Smak ŻYCIA, Radość, Satysfakcję…
Jak może być jeszcze lepiej, łatwiej, więcej…?
Dodatkowo Doris jest Istotą niezwykle klimatyczną, bardzo pogodną, pełną ekspresji i wszelkiego rodzaju PIĘKNA. A przy tym jest obdarzona przecudnym poczuciem humoru
Poza tym, nie dość, że jest profesjonalistką (co potwierdzają liczne certyfikaty nie tylko w zakresie Access Consciousness), to ma wprost fenomenalne tzw. WIEDZENIE, które prowadzi przez zajęcia Ją i wszystkich Uczestników. Każdy może czuć się bezpiecznie i wyjątkowo. Jestem niezmiernie Wdzięczna, że poznałam Access, że spotkałam Doris i mogłam uczestniczyć w jej klasach!
Całym Sercem polecam zarówno te klasy, które Doris prowadzi, jak i wszelkie inne z nią zajęcia. Jeśli ktoś poczuł chęć Poszerzenia SIEBIE i ma apetyt na lżejsze, pełniejsze Życie, to nie ma na co czekać!
Ewa

To najwspanialsza inwestycja jaką poczyniłam dla siebie. Jestem Ci Doris wdzięczna za te cztery dni, które są początkiem wszystkiego, co pragnę zmienić w swoim życiu. Efekt „WOW”, śmiech, refleksja, mnóstwo odkreowań i magii, totalne zanurzenie w energii tworzenia i chęć kontynuacji – czemu tak krótko? Już teraz nie mogę się doczekać kolejnego spotkania! Jak może być jeszcze lepiej?!

 

Arleta Wirhanowicz-Patrzykąt

Spotkanie z Access jest randka w ciemno, a Access w wykonaniu Doris Wysockiej to jak sensoryczne, pełne doznań spotkanie w parku z nieznajomym. Niewiadoma owiana tajemnicą jest wprost proporcjonalna do fali ogromnego,  zalewającego od środka pożądania i ekscytacji. I nagle doświadczasz tak wszechogarniającego orgazmu, o którym nawet nie miałeś pojęcia, że jest możliwy. Tyle, że tym razem jest to orgazm egzystencjonalny….. i siedzisz w bezruchu z otwartym aparatem gębowym i nadziwić się nie możesz, że życie może być tak ekscytujące, tak proste, tak bezpieczne, tak ciekawe i tak radosne. I tylko czasem wychodzisz z amoku , by odgonić muchy mogące wpaść ci w otwarty ryjek. I ta ogromna pewność , ze WSZYSTKO JEST MOZLIWE….i ze możesz doświadczać wszystkiego, co w duszy od lat ci gra. I wszystko staje się tak bardzo dostępne aż wręcz magiczne. Pieniądze?- proszę bardzo, przychodzą z tak nieoczekiwanych źródeł, że żaden mądry tego świata by tego lepiej nie wymyślił. Partner życiowy od lat ściskający każda złotówkę w dłoni jak najcenniejszy skarb zmienia się nagle w hojnego, życzliwego, czułego i wspierającego przyjaciela jakby go kosmici nagle podmienili… Sex podobno w zaniku po czterdziestce jest jak chleb powszedni i smakuje jak ten pierwszy , najpiękniejszy sprzed lat… I czujesz się jak na fali życia… tyle, że już nic nie musisz!!!!! A jedyna rzeczą, która ci zaczyna coraz częściej towarzyszyć, to zaufanie do samego siebie!!!!

„Jestem po klasie Podstawy Access. Minęły 2 miesiące.
Wpuściłam w moje uporządkowane życie chaos i jakie są tego konsekwencje…
Zdarzają mi się rzeczy gdzie po czasie zastanawiam się jak mogło być wcześniej, inaczej. A było.
Teraz rozprzestrzeniam się i odpuszczam.
Dzisiaj jechałam rano z moją 18 letnią córką, która – jak zawsze- obrażona jest na cały świat, a ja tryskam radością. Mamo czy ty dobrze się czujesz? Po stokroć TAK!!!
Pogoda już nie ma na mnie wpływu.
Odsyłam to co nie moje i ćwiczę GRASICĘ.
Pieniądze już mnie tak nie stresują.
Wybieram coraz częściej siebie i rzeczy, które dotąd nie były w moim zasięgu (tak myślałam).
Czuję dobrobyt.
Odkładam 10% co miesiąc i ciągle jestem z pieniędzmi.
Praca zdecydowanie już tak mnie nie stresuje.
Sytuacje z pracownikami i klientami nie zakleszczają mnie.
Mam na to narzędzia.
Jeśli nie wiem to: JAKIE MOGĘ ZADAĆ TU PYTANIE?
Przeciągam energię i to działa jak cholera:)
DORIS DZIĘKUJĘ!!!!
Chcę jeszcze, więcej i jak może być jeszcze lepiej??????”
IWONA 🙂

 

Miałam przyjemność uczestniczyć niedawno w klasie Podstawy u Doris. Poznałam nowe narzędzia do pracy z ograniczeniami oraz nowe sposoby pracy z ciałem. Ale co najważniejsze, obok bogatego programu zajęć, pracowaliśmy również z tym, co na bieżąco ukazywało się u uczestników. Wielokrotnie wprowadzało to pewien chaos, ale jednocześnie było tym ogromnym wkładem dla każdego z nas. Doris stała się dla nas przestrzenią i wsparciem do uwalniania kolejnych, czasem naprawdę głęboko schowanych ograniczeń. WOW! Dużo się działo podczas tej klasy, dużo się uwalniało. Czuję w sobie większą moc. Moc, której nie muszę już szukać na zewnątrz. Przestałam też za wszelką cenę starać się być „normalna” i dopasowana do innych ludzi. Tak, jestem na swój sposób „dziwna” 🙂 i wreszcie mam lekkość w tym, żeby się do tego przyznać, żeby być sobą, nawet jeśli to nie pasuje do czyjegoś świata. Nie oznacza to, że burzę świat moich najbliższych, ale wiem, że mam wybór.

 

Beata J.

Niesamowite! Ogrom odkryć, które niby nowe, ale jednak obudziło to coś, co zawsze, gdzieś bardzo głęboko wiedziałam.. To jest niezwykłe tak bardzo wrócić do samej siebie. Dziękuję sobie, że to wybrałam i Doris za to jak nas przez to poprowadziła, subtelnie, z ogromnym wyczuciem i ogromną dawką humoru.
Monika

Ewa

Agnieszka

Ania