O MNIE

Witaj! Nazywam się Dorota Wysocka lub milej dla mnie Doris access_smile

Wszystko w życiu jest możliwe – zgodnie z tym przekonaniem kreuję swoje życie i swoją rzeczywistość. Jestem nieustającą odkrywczynią prawdy o wszechświecie i o człowieku; o jego możliwościach, potencjale i…. ograniczeniach; ale także prawdy o sobie. Znamienne jest to, jak bardzo człowiek opisuje siebie i otaczający świat kierując się umysłem, uczuciami i emocjami, a jak niewiele ufa temu, kim i czym jest i swojemu własnemu wiedzeniu.

Jestem facylitatorem, trenerem, coachem, mediatorem, terapeutą. Pomagam innym zobaczyć to, co gdzieś w głębi sami wiedzą… a co przez długie lata wypierają. Asystuję innym w odnalezieniu różnych cząstek siebie, często zagubionych na rzecz spełniania oczekiwań innych, ich osądów, decyzji, konkluzji.

Pracując z innymi ułatwiam im zmianę, zachęcając i zapraszając do odkrywania wspaniałości samego siebie, do odszukania w sobie tego, czym każdy z nas był w dzieciństwie, a co zostało w nas zagłuszone przez otoczenie wymagające dostosowania się do reguł, zasad, wymagań. Pomagam wytropić i wyeliminować różne blokady  nagromadzone w życiu i w ciele i asystować przy osiąganiu najwspanialszych możliwych rezultatów.

Jestem… przykładem na to, że wszystko można w życiu zmienić… Jestem przykładem na to, że najbardziej niewygodne sytuacje mogą być dla nas ogromnym wkładem i że zmiany niosą z sobą bardzo, bardzo wiele możliwości, a nie zagrożeń.

Zawsze wiedziałam, że coś więcej jest możliwe i intensywnie szukałam swojego miejsca we wszechświecie. Podróż ta prowadziła przez ścieżki intensywnego rozwoju, studia psychologiczne, medytacje, intensywne treningi, warsztaty, techniki pogłębionej pracy nad sobą, międzynarodowe kręgi i spotkania. Na całym świecie zdobywałam kolejne umiejętności, certyfikaty, dyplomy i coraz większą praktykę pracy z człowiekiem, jego ciałem i świadomością.

W swojej praktyce stosuję pogłębione metody rozwoju osobistego. Pracuję między innymi w oparciu o fenomenalne narzędzia Access Consciousness®, które poznaję i stosuję od kilku lat nieustannie zgłębiając je u twórców tej metody – Garego Douglasa i dr Daina Heera. Korzystam także z technik facylitatorskich, coachingowych, mediacyjnych oraz psychologiczno-terapeutycznych; w zależności od indywidualnych wymagań klienta.

Jestem w nieustannym zachwycie nad potencjałem, jakim sami jesteśmy, jeśli tylko go wybierzemy. Oczarowują mnie możliwości ludzkiego ciała, którego świadomość i mądrość wyparliśmy i zagłuszyliśmy nie słuchając i nie czytając jego sygnałów. W zamian za to oswajamy się z dolegliwościami i chorobami ciała lub umysłu traktując je jako nieodłączny element życia i coś co się nam „przytrafia” lub coś, na co jesteśmy skazani. Nasze ciało bowiem i nasza świadomość są ze sobą ściśle powiązane i jako takie mają na siebie potężny wpływ.

Jeśli zatem coś cię w życiu uwiera, nie pasuje lub masz problemy ze swoim ciałem, dolegliwości, choroby, osądy i chcesz to zmienić, to jest to zaproszenie właśnie dla Ciebie.

Pracuję w ramach sesji indywidualnych lub warsztatów grupowych, które prowadzę w całej Polsce i dowolnym miejscu na świecie, w którym są ludzie gotowi na zmianę.

dorota-doris-wysocka

Jestem Life Coachem ICC, Certyfikowanym Facylitatorem Access Consciousness®, facylitatorem energetycznych procesów na ciało, pracy z ciałem, pracy z energią, głosem i potencjałem siebie oraz coachem związków i relacji , bioenergoterapeutą, refleksologiem, praktykiem Reiki, absolwentem Psychologii Społecznej w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej, mediatorem rodzinnym, absolwentem i praktykiem Marketingu (z doświadczeniem w międzynarodowych korporacjach), a prywatnie szczęśliwą mamą dorosłych już córki i syna oraz współtwórczynią ponad 25-letniego związku.