POSŁUCHAJ/POCZYTAJ WIĘCEJ

Magazyn Business Life Polska i mój artykuł o innym podejściu do noworocznych planów i postanowień. Jakie są możliwości, żeby w gąszczu powszechnie przyjętych powinności i obligacji wyczulić się i usłyszeć wreszcie swój własny głos…?

Agnieszka o zmianie w ciele

A gdyby tak na moment przestać się bać:-)?

Na wszelki wypadek nie próbuj, nie doświadczaj, nie rób tego kroku…. bo nie wiadomo, co się wydarzy. Co to w naszym życiu kreuje? Czy zaprasza nas do więcej? Czy patrząc przez pryzmat strachu pozwalamy sobie poznać siebie i nasze możliwości? Jakby to było na chwilę zrezygnować ze strachu? Ile w nim jest wyobrażeń na temat tego, co może się wydarzyć… ? Jaki strach karmisz najbardziej i od ilu lat? A…. gdyby ten strach nie istniał, to co byś wybrał? Dzisiaj, jutro, za tydzień?

Głód uznania

WSZECHŚWIECIE POKAŻ MI COŚ PIĘKNEGO

Wszechświecie pokaż mi proszę coś pięknego… Pokaż mi coś pięknego we mnie czemu już dłużej nie będę mógł zaprzeczać..
Jak wiele w naszym życiu poświęcamy czasu, uwagi i wysiłku na to, żeby nic pięknego i wspaniałego w sobie nie widzieć? Jak wiele w nas oczekiwań od innych, żeby to oni nam powiedzieli, pokazali i uznali, że my się liczymy, że mamy wartość, że wszystko jest z nami w porządku? Zupełnie tak, jakbyśmy nie mieli żadnych umiejętności do dostrzeżenia tego w sobie.
Z drugiej zaś strony jak bardzo staramy się nieustająco wpasowywać w oczekiwania, projekcje i osądy innych względem nas samych? Jak bardzo kupujemy je jako prawdziwe i obowiązujące? Poprzez sposób, w jaki sami patrzymy na siebie – jak bardzo sami podtrzymujemy potrzebę osądzania? Ile wreszcie Ty sam podtrzymujesz osądów na swój temat, które nie pozwalają Ci widzieć w sobie znacznie więcej?
A co jeśli wszystko jest z tobą w porządku? Co jeśli nic nie jest z Tobą nie tak? Co jeśli wystarczyłoby żebyś zobaczył fenomenalność tego czym naprawdę jesteś, uznał to i otrzymał? Czego zatem nie chcesz w sobie otrzymać, że gdybyś to otrzymał zmieniłoby się całe Twoje życie i cała Twoja rzeczywistość….?

A gdybyś porzucił swoją historię na wiosnę:-)

CHODZENIE PO JEZIORZE:-) WALKING ON THE LAKE:-)

A gdyby tak oddawać się niepoważnej frajdzie częściej?

Wakacyjne Wibracje

Zaproszenie do Twój Głos Twój Potencjał