AKTUALNOŚCI

6 maja 2016, 14:28

WSZECHŚWIECIE POKAŻ MI COŚ PIĘKNEGO

Wszechświecie pokaż mi proszę coś pięknego… Pokaż mi coś pięknego we mnie czemu już dłużej nie będę mógł zaprzeczać..
Jak wiele w naszym życiu poświęcamy czasu, uwagi i wysiłku na to, żeby nic pięknego i wspaniałego w sobie nie widzieć? Jak wiele w nas oczekiwań od innych, żeby to oni nam powiedzieli, pokazali i uznali, że my się liczymy, że mamy wartość, że wszystko jest z nami w porządku? Zupełnie tak, jakbyśmy nie mieli żadnych umiejętności do dostrzeżenia tego w sobie.
Z drugiej zaś strony jak bardzo staramy się nieustająco wpasowywać w oczekiwania, projekcje i osądy innych względem nas samych? Jak bardzo kupujemy je jako prawdziwe i obowiązujące? Poprzez sposób, w jaki sami patrzymy na siebie – jak bardzo sami podtrzymujemy potrzebę osądzania? Ile wreszcie Ty sam podtrzymujesz osądów na swój temat, które nie pozwalają Ci widzieć w sobie znacznie więcej?
A co jeśli wszystko jest z tobą w porządku? Co jeśli nic nie jest z Tobą nie tak? Co jeśli wystarczyłoby żebyś zobaczył fenomenalność tego czym naprawdę jesteś, uznał to i otrzymał? Czego zatem nie chcesz w sobie otrzymać, że gdybyś to otrzymał zmieniłoby się całe Twoje życie i cała Twoja rzeczywistość….?

Wszystkie aktualności