SESJE INDYWIDUALNE

 

W poświęconym wyłącznie Tobie czasie i przestrzeni będziesz miał możliwość przyjrzenia się temu, co cię uwiera w Twoim życiu, swoim problemom i ograniczeniom. W efekcie tego będziesz mógł sięgnąć po taką zmianę, jaką w danym momencie będziesz gotowy wybrać. Jest to jak podróż od tego, czym zdecydowałeś, że nie możesz być lub czego nie możesz zmienić do tego, co będziesz w stanie wybrać.

Jakby to było, gdybyś pozwolił sobie zatroszczyć się o siebie?

Na sesje zapraszam do swojego gabinetu w Poznaniu. Prowadzę też sesje w innych miastach w dogodnych do tego miejscach. Możliwe jest również przeprowadzenie sesji telefonicznej lub przez Skypa. Każda sesja jest inna i niepowtarzalna. W trakcie każdej dochodzi do pozbycia się innych ograniczeń, barier i punktów widzenia. Z każdej wychodzisz z inną zmianą, której wielkość i kierunek zależy wyłącznie od Ciebie.

To ile otrzymasz w trakcie każdej sesji – bez względu na to czy werbalnej czy w trakcie zabiegu na ciało zależy od tego, jak bardzo opuścisz swoje bariery i na ile pozwolisz sobie coś zmienić.

Bardzo często wystarczy jedna sesja, żeby zmiana zaczęła się dynamicznie zadziewać.

 

W RAMACH SESJI INDYWIDUALNYCH ZAPRASZAM NA:

SESJA INDYWIDUALNA – SIĘGNIJ DO SIEBIE

Wszystkie rodzaje sesji dostosowane są do indywidualnych potrzeb i problemów, uczestnika. Każdorazowo pracować można nad inną kwestią lub pogłębiać jeden obszar w trakcie kilku spotkań.

Czytaj dalej

 

SESJA RELACJI (partner, dziecko, rodzina, dowolna osoba)

Osobną kategorią są sesje przeznaczone dla par w ramach pracy nad związkiem. Spotkania te dotyczyć mogą również osób nie będących parą, a chcących zmienić cokolwiek w swojej relacji.

Czytaj dalej

 

SESJA ENERGETYCZNEGO ZABIEGU NA CIAŁO ACCESS BODY®

Nasze ciało to fenomenalny, odczuwający sensoryczny organizm, który poza swoim wymiarem fizycznym w postaci organów, narządów i układów fizjologicznych ma również swój układ i wymiar energetyczny. Poza wszystkim co widzimy i odczuwamy fizycznie, ciało jest również energią – ruchem molekuł spowolnionych do materii.

Czytaj dalej

 

SESJA MANUALNEGO ZABIEGU NA CIAŁO


REFLEKSOLOGIA

Nauka o refleksach łączy poszczególne punkty znajdujące się na stopach, dłoniach i twarzy z organami wewnętrznymi, narządami, gruczołami i częściami ciała. Jest to metoda polegająca na „chodzeniu” palcami po poszczególnych refleksach, a poprzez ich rozmasowanie wpłynięciu na równowagę, funkcje i stan organizmu.

Czytaj dalej

 

MASAŻ KLASYCZNY TWARZY, SZYI I DEKOLTU

Jest świetną formą relaksu dla osób zabieganych, zestresowanych i zmęczonych. Koi skórę twarzy, poprawia jej koloryt i doskonale dotlenia. Masaż taki uelastycznia i wygładza, a także działa dobroczynnie na receptory czuciowe skóry. Jest pomocny w walce z opuchlizną i workami pod oczami, odmładza rysy twarzy.

Czytaj dalej

 

W indywidualnych przypadkach, w celu wzmocnienia działania poszczególnych zabiegów możliwe jest łączenie ich elementów w ramach jednego zabiegu.
Chcesz się umówić na sesję lub masz dodatkowe pytania kliknij tu – zadzwoń lub napisz do mnie.

POZWÓL SOBIE, ABY TO BYŁO POCZĄTKIEM WSPANIAŁEJ ZMIANY DLA CIEBIE

WASZE RELACJE

Każda sesja (osobista lub na skypie) z Doris odmienia moje życie.. Poszerza możliwości tego, co jest w moim życiu możliwe.. Każda sesja pozwala zobaczyć to, czego nie widziałam wcześniej i na nowo uwierzyć w to, co od zawsze wiedziałam, że jest możliwe..
Doris zawsze zabiera mnie w podróż ponad to, na co się sama wcześniej nastawiam.. trafia w samo sedno i jest ze mną zawsze wtedy, kiedy wybieram wyrzucić ze swojego życia to, co zamula moje pragnienia, co zakleszcza mnie samą i umniejsza mój wkład w życie naszej planety. Moja wdzięczność i radość nie mają granic.. Co jeszcze jest możliwe i jak może być jeszcze lepiej?? Dziękuję!!!
Dagmara

W trakcie sesji nie bardzo wiedziałam co mam myśleć o tym co mówiłaś i robiłaś, ale byłam w takim stanie, że było mi już wszystko jedno. Po prostu się temu poddałam. Efekt całkowicie przeszedł moje oczekiwania. Cały smutek, ciężar, beznadzieja zeszły ze mnie, a ja byłam gotowa na życie, na nowe… To się zadziało jak za dotknięciem czarodziejskiej różczki:) Gdyby nie to, że właśnie mi się to przytrafiło – nie uwierzyłabym pewnie.. Teraz chcę tego więcej, bo wszystko zaczęło się zmieniać na lepsze!
Kasia

W trakcie zabiegu Bars miałem różne „wizje”, a ciekawą była wizja straży miejskiej na parkingu. Parkometr miałem opłacony do 13:10, a wyszedłem od Ciebie ok 13:30. Innymi słowy czułem, że albo czeka już na mnie mandat albo za chwilę straż podejdzie i go wystawi.
Kiedy wychodziłem i podzieliłem się z Tobą tymi obawami, Ty powiedziałaś „Poproś, żeby samochód sam zadbał o siebie”.
Zszedłem na dół. Zastanawiałem się czy rzeczywiście będę miał mandat, czy będzie tam straż, czy może to po prostu jakaś „bzdura” w głowie się odpaliła. Idę do auta i moim oczom ukazał się w oddali widok dwóch odblaskowych kamizelek kręcących się na skaju parkingu. Albo już byli przy aucie albo za chwilę przyjdą…
Podchodzę do szyby… brak mandatu. Obszedłem dwa razy auto… nie ma…
Wszedłem, usiałem, uśmiechnąłem się sam do siebie. Po chwili przyszła straż do mojego auta, ale ja już odjeżdżałem… Taka historia access_smile
Robert

W trakcie sesji nie bardzo wiedziałam co mam myśleć o tym co mówiłaś i robiłaś, ale byłam w takim stanie, że było mi już wszystko jedno. Po prostu się temu poddałam. Efekt całkowicie przeszedł moje oczekiwania. Cały smutek, ciężar, beznadzieja zeszły ze mnie, a ja byłam gotowa na życie, na nowe… To się zadziało jak za dotknięciem czarodziejskiej różczki:) Gdyby nie to, że właśnie mi się to przytrafiło – nie uwierzyłabym pewnie.. Teraz chcę tego więcej, bo wszystko zaczęło się zmieniać na lepsze!
Kasia