ENERGETYCZNY ZABIEG NA CIAŁO

Nasze ciało to fenomenalny, odczuwający sensoryczny organizm, który poza swoim wymiarem fizycznym w postaci organów, narządów i układów fizjologicznych ma również swój układ i wymiar energetyczny. Poza wszystkim co widzimy i odczuwamy fizycznie, ciało jest również energią – ruchem molekuł spowolnionych do materii. Możemy zatem na nie zadziałać inną energią i wywołać w ciele zmianę odczuwaną jako poprawę samopoczucia, zdrowia, wyglądu.

Ciało można przyrównać do żywego twardego dysku, na którym rejestrowane są i zapisywane wydarzenia, informacje, traumy, osądy, stresy, i lęki. W takim ujęciu, można powiedzieć, że ciało nieustannie ściąga informacje z otoczenia będąc pod potężnym wpływem wszystkiego, co je otacza; wpływem przez nas niedocenianym i bardzo często niezauważanym.

Ciało jest potężnym darem, dzięki któremu jesteśmy na tej planecie. Mimo tego jest niewyobrażalnie niedoceniane, ignorowane, osądzane, a nawet wypierane z naszej świadomości i naszego codziennego życia.

Procesy na ciało Access Body® przyczyniają się do tego, żeby to zmienić i zacząć dostrzegać fenomenalne możliwości ciała. Pomagają dokonywać innych wyborów dotyczących ciała pokazując, iż zarówno zdrowie, samopoczucie, jak i świadomość ciała mogą być też wyborem.

Sesje indywidualne skierowane są do każdego, kto chciałby otrzymać energetyczny zabieg na ciało dobrany indywidualnie do siebie. Oferuję kilkadziesiąt różnych, niezwykle dynamicznych energetycznych zabiegów na ciało, które dedykowane są wygenerowaniu zmiany w różnych dyskomfortach i chorobach ciała. Najczęściej otrzymywane energetyczne procesy na ciało mogą zadziałać u Ciebie na:

  • ogólną poprawę stanu zdrowia oraz samopoczucia
  • reaktywację i wzmocnienie systemu immunologicznego (odpornościowego)
  • poprawę widzenia, poprawę słyszenia
  • poprawę stanu zdrowia zatok
  • poprawę w funkcjonowaniu układu limfatycznego oraz układu krążenia
  • regenerację pamięci komórkowej ciała po przebytych traumach, zabiegach, operacjach, wypadkach
  • regenerację i odmładzanie ciała
  • odbudowę elastyczności tkanek
  • wiele innych

Nawet te same zabiegi otrzymywane wielokrotnie uwalniają każdorazowo inne ograniczenia z ciała przynosząc mu lekkość, łatwość funkcjonowania i tworząc energetyczną przestrzeń do zdrowienia i zmiany. Czy zechciałbyś pozwolić swojemu ciału to otrzymać?

Inwestycja w siebie – 280-420 PLN; przy serii spotkań możliwa jest niższa cena za pojedynczą sesję

 

W indywidualnych przypadkach, w celu wzmocnienia działania poszczególnych zabiegów możliwe jest łączenie ich elementów w ramach jednego zabiegu.
Chcesz się umówić na sesję lub masz dodatkowe pytania kliknij tu – zadzwoń lub napisz do mnie.

POZWÓL SOBIE, ABY TO BYŁO POCZĄTKIEM WSPANIAŁEJ ZMIANY DLA CIEBIE!