SIĘGNIJ DO SIEBIE

Wszystkie rodzaje sesji dostosowane są do indywidualnych potrzeb i problemów uczestnika. Każdorazowo pracować można nad inną kwestią lub pogłębiać jeden obszar w trakcie kilku spotkań, jeśli jest oczywiście taka potrzeba. Często jednak jedna sesja zmienia bardzo wiele.

Sesje indywidualne skierowane są do każdego, kto chciałby coś zmienić, rozwiązać jakiś swój problem – jakikolwiek on jest, kto chciałby przyjrzeć się swoim ograniczeniom, punktom widzenia lub jakiekolwiek rzeczy, którą chciałby zmienić. Bardzo często okazuje się, że problem, z którym ktoś przychodzi jest tylko wierzchołkiem góry lodowej, którą można zacząć na sesji rozpuszczać.

Funkcjonujemy w bardzo dużym stopniu w oparciu o autopiloty, utarte schematy oraz miliony punktów widzenia, które kupiliśmy jako swoje, obowiązujące i właściwe. Nie przypuszczamy nawet jak bardzo nas to limituje i w jaki sposób uzasadnia to nasze ograniczone wybory i kreuje całe nasze życie. Nie dopuszczamy nawet myśli o tym, że można to zmienić, a zmieniając to możemy zmienić swoje ograniczenia, swoje życie i całą swoją rzeczywistość.

Spotkanie takie może być wyłącznie sesją werbalną lub sesją połączoną z zabiegiem na ciało.

Inwestycja w siebie:

– 350 PLN (1,5h)

– 220 PLN (45″)

Przy kupionej z góry serii 10 pełnych sesji możliwa jest niższa cena.

Chcesz się umówić na sesję lub masz dodatkowe pytania kliknij tu – zadzwoń lub napisz do mnie.

POZWÓL SOBIE, ABY TO BYŁO POCZĄTKIEM WSPANIAŁEJ ZMIANY DLA CIEBIE!