SIĘGNIJ DO SIEBIE

Wszystkie rodzaje sesji dostosowane są do indywidualnych potrzeb i problemów uczestnika. Każdorazowo pracować można nad inną kwestią lub pogłębiać jeden obszar w trakcie kilku spotkań, jeśli jest oczywiście taka potrzeba. Często jednak jedna sesja zmienia bardzo wiele.

Sesje indywidualne skierowane są do każdego, kto chciałby coś zmienić, rozwiązać jakiś swój problem – jakikolwiek on jest, kto chciałby przyjrzeć się swoim ograniczeniom, punktom widzenia lub jakiekolwiek rzeczy, którą chciałby zmienić. Bardzo często okazuje się, że problem, z którym ktoś przychodzi jest tylko wierzchołkiem góry lodowej, którą można zacząć na sesji rozpuszczać.

Funkcjonujemy w bardzo dużym stopniu w oparciu o autopiloty, utarte schematy oraz miliony punktów widzenia, które kupiliśmy jako swoje, obowiązujące i właściwe. Nie przypuszczamy nawet jak bardzo nas to limituje i w jaki sposób uzasadnia to nasze ograniczone wybory i kreuje całe nasze życie. Nie dopuszczamy nawet myśli o tym, że można to zmienić, a zmieniając to możemy zmienić swoje ograniczenia, swoje życie i całą swoją rzeczywistość.

Spotkanie takie może być wyłącznie sesją werbalną lub sesją połączoną z zabiegiem na ciało. Możliwa jest sesja osobista w gabinecie lub innym spokojnym miejscu lub sesja on-line przez aplikację zoom lub skype lub nawet telefoniczna. Jest to równie skuteczna metoda pracy energetycznej pozwalająca dodatkowo na większą elastyczność zarówno ze względu na czas, jak i miejsce zamieszkania.

Inwestycja w siebie:

– 420 PLN (1,5h)

– 200 PLN (30″)

– 100 PLN (15″)

Przy kupionej z góry serii 10 pełnych sesji możliwa jest niższa cena.

Chcesz się umówić na sesję lub masz dodatkowe pytania kliknij tu – zadzwoń lub napisz do mnie.

CO JEŚLI TO SPOTKANIE MOŻE BYĆ POCZĄTKIEM WSPANIAŁEJ ZMIANY DLA CIEBIE!