MANUALNY ZABIEG NA CIAŁO

MASAŻ KLASYCZNY TWARZY, SZYI I DEKOLTU

Jest świetną formą relaksu dla osób zabieganych, zestresowanych i zmęczonych. Koi skórę twarzy, poprawia jej koloryt i doskonale dotlenia. Masaż taki uelastycznia i wygładza, a także działa dobroczynnie na receptory czuciowe skóry. Jest pomocny w walce z opuchlizną i workami pod oczami, odmładza rysy twarzy.

Masaż klasyczny wykonuje się go w celu wygładzenia, ujędrnienia, uelastycznienia tkanki skórnej i podskórnej. Efekt ten uzyskuje się poprzez usprawnienie krążenia, tym samym lepsze odżywienie skóry oraz wzmocnienie jej napięcia. Działa także na udrożnienie gruczołów skóry i usprawnienie ich funkcji oraz przyspieszenie złuszczenia zrogowaciałych warstw naskórka.

Jego właściwości lecznicze zmniejszają bóle głowy i sztywnienie karku, łagodzą stres i napięcie mięśni. Masaż zapewnia prawidłowy przepływ energii, usprawnia krążenie krwi i limfy, dzięki czemu działa ujędrniająco na skórę twarzy.

Inwestycja w siebie – 130 PLN; istnieje możliwość wykupienia karnetu

Istnieje możliwość łączenia sesji masażu klasycznego z Energetycznym Faceliftem.

 

REFLEKSOLOGIA STÓP, RĄK, TWARZY

Nauka o refleksach łączy poszczególne punkty znajdujące się na stopach, dłoniach i twarzy z organami wewnętrznymi, narządami, gruczołami i częściami ciała. Jest to metoda polegająca na „chodzeniu” palcami po poszczególnych refleksach, a poprzez ich rozmasowanie wpłynięciu na równowagę, funkcje i stan organizmu.

Powtarzanie zabiegów refleksologii ma na celu doprowadzenie naszego systemu do balansu biologicznego, usprawnienie cyrkulacji krwi, wyciszenie układu nerwowego, likwidowanie bólów, odblokowanie zatorów w organizmie poprzez wykorzystanie osobistego systemu obronnego każdego z nas.

Poza sytuacjami podrażnień w okolicach niektórych receptorów zabiegi te są bardzo miłe w odbiorze i działają odprężająco wprowadzając całe nasze ciało w stan relaksu i odpoczynku.

Inwestycja w siebie – 220 PLN; możliwość wykupienia karnetu w niższej cenie jednostkowej za zabieg

 

W indywidualnych przypadkach, w celu wzmocnienia działania poszczególnych zabiegów możliwe jest łączenie ich elementów w ramach jednego zabiegu.
Chcesz się umówić na sesję lub masz dodatkowe pytania kliknij tu – zadzwoń lub napisz do mnie.

POZWÓL SOBIE, ABY TO BYŁO POCZĄTKIEM WSPANIAŁEJ ZMIANY DLA CIEBIE!