SESJA RELACJI

Osobną kategorią są sesje przeznaczone dla par w ramach pracy nad związkiem lub osób nie będących parą, a chcących zmienić jakiś dyskomfort w swojej relacji (np. rodzic i dziecko, rodzeństwo, teściowa i zięć, współpracownicy, itp)

Wchodzimy w związki z ogromną ilością przekonań, punktów widzenia, obligacji i osądów na temat tego jak ma to wyglądać, a jak na pewno nie. Mamy w tym temacie mnóstwo założeń, konkluzji i oczekiwań. Niestety bardzo często nie mamy gotowości na faktyczną obecność z drugim człowiekiem; nie mamy ciekawości tego, czego on pragnie i co naprawdę chciałby kreować w życiu. Prowadzi to często do nieporozumień, w których jakże często każdy próbuje udowodnić, że ma rację i że to właśnie ta druga osoba się myli.. A jeśli każde z Was ma rację? Jeśli tu nie ma zwycięzcy i pokonanego? Może najzwyczajniej brakuje Wam narzędzi do komunikowania się i znalezienia platformy porozumienia. A może budowę związku lub pracę nad już istniejącym związkiem warto zacząć od zbudowania związku z samym sobą….?

Spotkania takie wymagają czasem obecności obu stron, a niekiedy spotkań indywidualnych. Najczęściej jednak pierwsze spotkanie jest wspólne.

Inwestycja w siebie – 450 PLN (1,5h); przy serii spotkań możliwa jest niższa cena za pojedynczą sesję.

 

Chcesz się umówić na sesję lub masz dodatkowe pytania kliknij tu – zadzwoń lub napisz do mnie.

POZWÓL SOBIE, ABY TO BYŁO POCZĄTKIEM WSPANIAŁEJ ZMIANY DLA CIEBIE!