CIAŁO I ENERGIA

ODBUDOWA KOMUNII Z ZIEMIĄ

Ziemia….. Ziemia jest potężnym polem energetycznym, którego obecności na co dzień nie dostrzegamy; jest polem, którego oddziaływania na nas sobie zupełnie nie uświadamiamy. Jest magicznym miejscem, które teraz gościnnie zamieszkujemy, z którym jednak nie jesteśmy obecni. Jest wreszcie materią i budulcem naszych ciał, dzięki której one żyją i funkcjonują.
Czy chciałbyś sobie o tym przypomnieć? Czy chciałbyś przypomnieć swojemu ciału czym jest jedność z Ziemią?

Czytaj dalej

ENERGETYCZNY FACELIFT

Przypomnij sobie poranne spotkania z samym sobą w lustrze…wielu z nas niemalże z automatu osądza tam siebie i swój wygląd zamiast życzliwie się z sobą przywitać. Przeszkadzają nam zagniecenia, bruzdy, zmarszczki, blizny, czy nierówności w kolorycie skóry. Każdy z nas chciałby przecież wyglądać lepiej, promienniej i młodziej.

Czytaj dalej

MTVSS - (MOLECULAR TERMINAL VALENCE SLOUGHING SYSTEM)

Jest to jeden z najstarszych i najbardziej dynamicznych procesów uzdrawiająco-regenerujących na ciało. Przyczynia się do cofnięcia tego, co zostało zmienione w naszym ciele przez czasy, przestrzenie, rzeczywistości i wymiary i pomaga cofnąć wiele dysfunkcji w ciele.

Czytaj dalej

KORYGOWANIE WIDZENIA

Czy masz jakieś problemy z oczami lub z prawidłowym widzeniem? Czy masz jakieś problemy z zatokami?

Oczy patrzą i… widzą. Jednak ile widzą, jak widzą i co widzą? Jak bardzo wychodzimy z założenia, że widzą to, co wszyscy i tak jak wszyscy..

Czytaj dalej

PAMIĘĆ KOMÓREK

Czy jesteś w stanie zliczyć ilość razy kiedy Twoje ciało doznało jakiegoś urazu, skaleczenia, wstrząsu, czy uszkodzenia? Od najdrobniejszego do najpoważniejszego? Często tego już nawet nie pamiętamy, zwłaszcza tych drobniejszych, jednak nasze ciało „zapamiętuje” każdy taki stan i utrzymuje ten „zapis” w komórkach.

Czytaj dalej

BIOMIMETYCZNA MIMIKRA

Jak bardzo próbowałeś lub nadal próbujesz uniknąć podobieństw do pewnych, często spokrewnionych osób w kwestiach zachowania lub jakichś cech? Na ile Ci się to udało?

Czytaj dalej

ZEROWA SUMA TRAUM

Czy zdarzyło Ci się przejść w swoim życiu jakąś traumę, gwałtowne, bolesne i nieprzyjemne wydarzenie, którego doświadczyłeś w swoim ciele?

Czytaj dalej