ENERGETYCZNY FACELIFT

energetyczny faceliftPrzypomnij sobie poranne spotkania z samym sobą w lustrze…wielu z nas niemalże z automatu osądza tam swój wygląd zamiast życzliwie się z sobą przywitać. Przeszkadzają nam zagniecenia, bruzdy, zmarszczki, czy nierówności w kolorycie skóry. Nie uświadamiamy sobie tego jak bardzo filtrujemy to, jak patrzymy i co widzimy. Zabieg Energetyczny Facelift® pomaga nam pozbyć się tych filtrów, które są naszymi przekonaniami lub projekcjami, które nieustannie nakładamy na swoje ciało.

Proces energetyczny Access FACELIFT wywołuje w całym ciele generatywne energie młodości. Są to potężne energie, które wypływają fenomenalnie na nasze ciało, a ich różnorodność jest ogromna (poznasz je na warsztatach). Zabieg ten działa odmładzająco, regenerująco i kojąco na komórki całego ciała. Dodatkowo może zmniejszać objawy starzenia, przywracać blask twarzy oraz odmładzać i rozjaśniać skórę również trądzikową. Zabieg ten dodaje ciału witalności pobudzając jego energię życiową. Dodatkowym zaproszeniem niech będzie fakt, iż jest on cudownie relaksujący i odprężający.

Ten głęboko relaksujący zabieg ten może wykonywać każdy-każdemu bez względu na wiek, płeć i wygląd. Nie ma tu żadnych wymagań, co do wcześniejszego przygotowania, czy umiejętności, o ile zaznajomisz się z techniką zabiegu i będziesz ja prawidłowo stosował.

Jest to zaproszenie dla tych, którzy wbrew projekcjom tej rzeczywistości dotyczącym nieuchronnego starzenia się chcą być w pełni sił witalnych i dobrego samopoczucia odczuwając jednocześnie wewnętrzny relaks i spokój.

W trakcie warsztatu wykonasz dwie i otrzymasz dwie sesje Access Facelift® . Otrzymasz też materiały warsztatowe, nagranie mp3 oraz międzynarodowy certyfikat ukończenia warsztatów Access Facelift®, który uprawnia do wykonywania takich sesji innym.

czas trwania: 8h
inwestycja: 1300 PLN; po kursie otrzymasz dyplom potwierdzający ukończenie kursu i uprawniający do wykonywania zabiegu oraz podręcznik z materiałami instruktażowymi; dla osób powtarzających oraz młodzieży 16-18 lat 50% ceny

W celu zgłoszenia swojego uczestnictwa lub uzyskania dodatkowych informacji skorzystaj proszę z adresu mailowego lub telefonu podanego w kontakcie.

 

WASZE RELACJE

Doris

jeszcze raz dziękuję za warsztat i spotkanie z zabiegiem energetycznym Access Facelift.

Sam zabieg był dla mnie bardzo przyjemnym doznaniem,. Relaks, kojący dotyk, błogość, to na poziomie fizycznym.

Jednak działanie tego zabiegu to nie tylko efekt w ciele.  To energia, to pytania, dużo pytań i odkreowań.

W trakcie spotkania zadałaś pytanie  – „Czy chciałabyś być widziana”?

No tak, chciałabym.

To znaczy chciałabyś być na „świeczniku”?

No nie, aż tak to nie! Ja, na świeczniku, ja, skromna, dobrze czująca się w roli obserwatora. Jaki świecznik???.

I wtedy dotarło do mnie, że jest tak, jak potem powiedziałaś. Nie chcę zwracać na siebie uwagi, bo boję się oceny, osądu, krytyki.

I tak często jest, że nie wypowiadam się, bo stoi za tym obawa jak zostanie przyjęta moja wypowiedź.

…Następnego dnia po kursie, odważyłam się zamieścić wpis w mało mi znanej grupie osób na Whatsapp…serce biło mocno, jednak zrobiłam to!

Jak może być jeszcze lepiej!? Kreować, wyrażać, bez zmagania, z lekkością i radością:)

 

Dziękuję za Ciebie Doris:)

 

Małgosia

Powrót