ODBUDOWA KOMUNII Z ZIEMIĄ

Czy dbasz o swój dom i swoje „cztery ściany”? Czy lubisz ten kawałek przestrzeni, w której się budzisz i do której codziennie wracasz? Czy chcesz go czasem ulepszać, upiększać? Co czujesz, gdy pomyślisz „mój dom”? czy jest Ci to bliskie?

Jak często zastanawiasz się nad tym, gdzie jest, na czym on stoi? Co tu jest fundamentem, na którym to się opiera? I co jest fundamentem dla Twoich stóp, Twojego ciała, całej Twojej obecności? Dlaczego jesteś właśnie TU i gdzie jest to TU? Co to jest za przestrzeń i miejsce we wszechświecie, które teraz zamieszkujesz?

Ziemia….. Ziemia jest potężnym polem energetycznym, którego obecności na co dzień nie dostrzegamy; jest polem, którego oddziaływania na nas sobie zupełnie nie uświadamiamy. Jest magicznym miejscem, które teraz gościnnie zamieszkujemy, z którym jednak nie jesteśmy obecni. Jest wreszcie materią i budulcem naszych ciał, dzięki której one żyją i funkcjonują.
Czy chciałbyś sobie o tym przypomnieć? Czy chciałbyś przypomnieć swojemu ciału czym jest jedność z Ziemią? Czy chciałbyś zacząć otrzymywać więcej od tej planety i być również dla niej wkładem?

Ten proces na ciało rozpoczyna odbudowę komunii i połączenia z Ziemią, które są możliwe dla nas i dla naszych ciał. Jest to zaproszenie dla każdego, kto chce ją zbudować dla siebie i dla Ziemi.
Dodatkowo zapraszam na spacer Ziemi, który otwiera zupełnie inną obecność i otrzymywanie energii od i z planety. Uwaga – może się to stać Twoim bioenergetycznym pokarmem, do którego będziesz miał nieograniczony dostęp:-)

czas trwania: 3,5h
inwestycja: 350 PLN; po kursie otrzymasz dyplom potwierdzający ukończenie kursu i uprawniający do wykonywania zabiegu

W celu zgłoszenia swojego uczestnictwa lub uzyskania dodaktowych informacji skorzystaj proszę z adresu mailowego lub telefonu podanego w kontakcie.