KORYGOWANIE WIDZENIA

Czy masz jakieś problemy z oczami lub z prawidłowym widzeniem? Czy masz jakieś problemy z zatokami?

Oczy patrzą i… widzą. Jednak ile widzą, jak widzą i co widzą? Jak bardzo wychodzimy z założenia, że widzą to, co wszyscy i tak jak wszyscy..

Jakie masz punkty widzenia, które wpływają na twój wzrok i kierunki, w których patrzysz? Ile masz zakleszczonych ograniczeń, które wpływają na twój wzrok, na to jak patrzysz, na Twoje życie, ciało i całego Ciebie?

Ten prosty i bardzo dynamiczny proces został stworzony po to, żeby adresować nie tylko różne problemy z oczami i widzeniem, ale również z zatokami. Na tych zajęciach nie tylko otrzymasz taki proces na swoje oczy, ale także nauczysz się go wykonywać innym.

Osoby regularnie otrzymujące ten proces zdają relację z poprawy widzenia – różnej w zależności od przypadku. Mówią o wydłużonym okresie czytania bez potrzeby noszenia okularów, o zniknięciu dyskomfortu i dolegliwości w obrębie oczu i zatok, o zmianie ostrości i perspektywy widzenia.

Jest to zaproszenie dla tych, którzy chcą mieć więcej „lekkości i jasności” w okolicy oczu i zatok i poszerzyć perspektywę widzenia rzeczy.

czas trwania: 3h
inwestycja: 350 PLN; po kursie otrzymasz dyplom potwierdzający ukończenie kursu i uprawniający do wykonywania zabiegu oraz opis procesu.

Powrót