MTVSS
MOLECULAR TERMINAL VALENCE SLOUGHING SYSTEM

mtvssJest to jeden z najstarszych i najbardziej dynamicznych procesów uzdrawiająco-regenerujących na ciało. Przyczynia się do cofnięcia tego, co zostało zmienione w naszym ciele przez czasy, przestrzenie, rzeczywistości i wymiary i pomaga cofnąć wiele dysfunkcji w ciele.

Proces ten może mieć ogromny wpływ na nasz system immunologiczny, jego uaktywnienie i stymulację. Poznasz kilka różnych sposobów na wykonywanie zabiegu MTVSS na różnych organach, układach lub na całym ciele. Jest to niezwykle przydatne wtedy, kiedy chcesz zadziałać celowanie na jakiś konkretny układ lub narząd.

MTVSS – to bardzo delikatny zabieg o wielkiej mocy oddziaływania. Wymaga odpowiedniego, pozbawionego jakiegokolwiek nacisku dotyku we właściwych punktach na ciele. Odczuwany jest przez osobę przyjmującą jako coś głęboko relaksującego, tworzącego poczucie takiej przestrzeni w ciele, jaka zapewne nie była jej wcześniej znana i doświadczana.

Jest to fenomenalny proces dla wszystkich, którzy mają dosyć odczuwania chorób i słabości w ciele; dla tych, którzy zainteresowani są wzmocnieniem swojego ciała, a przede wszystkim swojego systemu immunologicznego. Mowa tu o wsparciu poprzez otrzymywanie energii zabiegu MTVSS oraz energetycznej stymulacji organizmu, a nie o wsparciu farmakologicznym. Jest to również zaproszenie dla tych, którzy chcą szybciej i łatwiej wychodzić z problemów zdrowotnych, wracać do zdrowia po operacjach lub agresywnych terapiach, lżej przechodzić ciężki wysiłek fizyczny, czy też efektywniej wykonywać ćwiczenia fizyczne.

 

czas trwania: 4h
inwestycja: 450 PLN; po kursie otrzymasz dyplom potwierdzający ukończenie kursu i uprawniający do wykonywania zabiegu oraz podręcznik z materiałami instruktażowymi

Powrót