ŻYCIE I ENERGIA

KREUJ WIĘCEJ RADOŚCI I PIENIĘDZY ZE SWOIM "BIZNESEM" ZWANYM TEŻ ŻYCIEM

Dla wielu praca, biznes, pieniądze to powinność, ciężar i obowiązek. I tak jesteśmy uczeni i przygotowywani do tych "odpowiedzialnych ról człowieka w wieku produkcyjnym".... Ajjjjj... ależ to lekkie nieprawdaż...? Aż przygniata ten ciężar... Nie dziwi zatem, że często nie widzimy innej drogi, sposobu i możliwości dla siebie...trochę "skazani" na postawę "wszyscy tak mają".

Istnieje jednak inna możliwość podejścia, która wymyka się klasycznym ciężarom egzystencjalnym i na pewno tradycyjnemu podejściu:-)! I do tego Cię zapraszam! Do Radości Biznesu Życia!

Czytaj dalej

PRACA – CZY CHCIAŁBYŚ JĄ ODCZAROWAĆ?

„Znów do tej cholernej roboty! Ciągle tylko praca i praca! Nic z tego życia nie mam!” Jak często tak lub podobnie do tego mówisz i narzekasz? Ile jest w Tobie pretensji, marudzenia i niezgody z tym, co sam wybrałeś w swoim życiu – na jakimś jego etapie? Ile masz negatywnych punktów widzenia na temat tego, co robisz w życiu, jak zarabiasz pieniądze, jaką pracę wykonujesz? Ile w Tobie rezygnacji, obojętności, „tumiwisizmu”?

Czytaj dalej

OD CZEGO ZACZĄĆ ZMIANĘ W ŻYCIU - 5 KROKÓW I NARZĘDZI

Jak często chcemy, żeby coś się w naszym życiu zmieniło, ale sami nie jesteśmy gotowi na żadne zmiany? A kiedy zmiana przychodzi zapieramy się jej z całych sił… Ile mamy wyobrażeń na temat tego czym jest zmiana w życiu? Jak jest trudna i bolesna? Jak bardzo sami tworzymy sobie scenariusze zmian, których za wszelką cenę chcemy uniknąć?

Czytaj dalej

ZADUSZKI INACZEJ

Ile masz przekonań, wierzeń i przesądów na temat świata duchów, bytów i różnych bezcielesnych istnień? Skąd się one wzięły? Od kogo je kupiłeś i komu uwierzyłeś na słowo? Gdzie i kiedy je usłyszałeś? Czy może jest coś, co Ty sam wiesz na ten temat, a udajesz że nie wiesz, bo nie wiesz co masz z tym zrobić?

Czytaj dalej

ŚWIADOMI RODZICE – ŚWIADOME DZIECI

Czy pamiętasz kim i czym byłeś jako dziecko, małe, większe lub nastoletnie? Jak odbierałeś świat, jak na niego patrzyłeś, co cię dziwiło, co przerażało, a co śmieszyło? Czy pamiętasz jak Cię wychowywano i jak powoli „dostosowywałeś się” do świata dorosłych głęboko chowając to, kim naprawdę jesteś?

Czytaj dalej

UDANY ZWIĄZEK I BYCIE SOBĄ – TO JEST MOŻLIWE!

Upragniony i wymarzony związek – większość z nas chce go mieć, tęskni i dąży do tego, snuje plany i wyobraża sobie jak to będzie. Wspólne wakacje, podróże… wspólne zainteresowania, filmy, może sport… wspólna ciekawość świata, siebie, ludzi… respektowanie prawa do własnej przestrzeni, wolności, poglądów…

Czytaj dalej

CZY Z RODZINĄ…„NAJLEPIEJ NA ZDJĘCIU..”?

Ile razy czułeś się niezrozumiany i niedoceniany przez swoich najbliższych? Ile razy miałeś poczucie totalnej alienacji, wyizolowania i nieprzystawania do całej reszty towarzystwa?

Czy masz często wrażenie, że Twoja rodzina tak naprawdę nie wie kim jesteś, co czujesz, co myślisz i czego pragniesz? I co gorsza – nie jest tym w ogóle zainteresowana? Traktują Cię tak, jakby czas się dla nich zatrzymał w momencie, kiedy miałeś x lat.

Czytaj dalej

WYRAŹ SIEBIE CAŁYM SOBĄ - o głosie, obecności, potencjale i energii Ciebie!

Ile razy miałeś przysłowiową „kluchę w gardle” przed swoim wystąpieniem na większym lub mniejszym forum? Czy doświadczyłeś kiedyś paniki i paraliżującego lęku pomieszanego z totalną determinacją wycofania się? Czy doświadczyłeś takiego uczucia, gdy marzysz, żeby „jak najszybciej zakończyć tę mękę”, „mieć to wreszcie z głowy” albo schować się w najciemniejszy kąt”? Czy masz wrażenie, że jak tylko się odezwiesz w grupie, to ugniesz się pod ciężarem spojrzeń i osądów innych osób?

Czytaj dalej

MAGIA I KOMUNIKOWANIE SIĘ Z CIAŁEM

Czym jest dla Ciebie ciało? Czy Ty jesteś swoim ciałem, czy może jesteś czymś od niego odrębnym? Jak się z nim obchodzisz? Jak się do niego zwracasz? Czy Twoje ciało bez problemu nadąża za Twoim sposobem życia, obciążeniami i stresami? Czy ono cały czas próbuje dorównać Twoim wymaganiom, punktom widzenia i osądom? Czy daje ci sygnały, które ignorujesz? Bo… Przecież to tylko ciało…

Czytaj dalej

PIENIĄDZE NIE SĄ PROBLEMEM - TWOJE PRZEKONANIA TAK! ZMIEŃMY TO!

„Taka jest moja rzeczywistość finansowa…” „Pieniędzy starcza mi na tyle…” „Niestety mam tylko tyle…” „Nie mogę sobie na to pozwolić…” „Nawet o tym nie myślę, bo i tak mnie nie stać..!!!

Czytaj dalej

KREUJ ŻYCIE - NIE KONTROLUJ !

Niewielu wie, że może…
Niewielu ma odwagę zacząć…
Niewielu ma wiarę w swoje możliwości…
Mowa o kreacji swojego życia…i o tym, że jest to w zasięgu każdego z nas. Ilu z nas próbuje kontrolować życie utrzymywać jego status quo zamiast je kreować?

Czytaj dalej

(NIE)CHCIANA SEKSUALNOŚĆ I JEJ MOC W TOBIE

(NIE)CHCIANA SEKSUALNOŚĆ I JEJ MOC W TOBIE
Jedna z najpotężniejszych energii, do której mamy dostęp.
Jedna z najpiękniejszych wibracji życia, z którą nie do końca wiemy co zrobić.
Jedna z najbardziej osądzanych i zniekształcanych sfer naszego życia, ciała i całego istnienia.
Jeden z najbardziej wypieranych tematów w naszych domach, rodzinach, przyjaźniach.
Jeden z życiowych obszarów, z którym nie mierzymy się nawet my sami…..

Czytaj dalej

NIEDOCENIANA MOC PYTANIA

Jak stwierdził Albert Einstein, nie rozwiążesz problemu, myśląc w ten sam sposób, który sprawił, że ten problem się pojawił. Aby zmienić perspektywę, sposób patrzenia na problem, energię sytuacji, a nawet doznać nagłego olśnienia, wystarczy czasem jedno pytanie. Czy masz odwagę je usłyszeć, a nawet zadać je samemu sobie?

W codziennym życiu jesteśmy jak rozpędzona lokomotywa, która porusza się po dawno temu wytyczonych torach; ciągle tych samych lub bardzo podobnych do siebie.

Czytaj dalej