KREUJ WIĘCEJ RADOŚCI I PIENIĘDZY ZE SWOIM „BIZNESEM” ZWANYM TEŻ ŻYCIEM

Dla wielu z nas praca, biznes, czy pieniądze to powinność, obowiązek i przede wszystkim ciężar. I z takiej perspektywy jesteśmy niestety często przygotowywani do tych „odpowiedzialnych ról człowieka w wieku produkcyjnym”…. Ajjjj, aż przygniata ten ciężar… Nie dziwi zatem, że często nie widzimy innej drogi, sposobu i możliwości dla siebie…trochę „skazani” na postawę, że przecież „wszyscy tak mają”.

Istnieje jednak inna możliwość podejścia, która wymyka się takim „ciężarom egzystencjalnym” i na pewno tradycyjnemu podejściu:-)! I do tego Cię zapraszam! Do Radości Biznesu Życia!

O co tu chodzi…? O biznes, o pracę, o życie…? Co jeśli to wszystko jest tym samym? Co jeśli moglibyśmy uznać, że nasze życie to nasz biznes… i wreszcie się nim zająć…także w aspekcie finansowym? Bez względu na to jak to nazywiesz… jest to ogromna siła w sposobie kształtowania naszego życia i zapeaszania do niego innych możliwości!

Każdego dnia, kiedy się budzisz, masz wybór kreowania swojego życia lub możesz pozwolić, by było ono kreowane przez  projekcje tej rzeczywistości. “Twoje życie jest Twoim biznesem i Twój biznes jest  Twoim życiem.” powiedziała kiedyś Simone Milasas.

A może Twoje życie, istnienie, praca i biznes mogłyby być kreatywne i radosne? Może i tam można wpuścić dużo, dużo, dużo więcej lekkości, magii i możliwości?

To warsztat pełen pytań i narzędzi wykreowanych po to, byś zyskał całkowicie inną perspektywę kreowania swojego biznesu i swojego życia. Czy możliwe, żebyś zaprosił tam nową ciekawość siebie, swojego potencjału i ukrytych możliwości…poprzez zadawanie pytań i odkrywanie tego, co Tobie pasuje, co przynosi frajdę, zabawę i napędza do działania:-)
I… wyobraź  sobie co mógłbyś zrobić, gdybyś wiedział, że nie możesz zrobić niczego źle…?

Wszystko tu będzie rozwalaniem ograniczeń, z których funkcjonujesz i odkrywaniem możliwego, kóre możesz zaprosić?

Jest to zaproszenie dla tych, którzy chcą wykreować w swoim życiu więcej możliwości, pieniędzy i lekkości i są gotowi stosować konkretne do tego narzędzia.

czas trwania: 7h
inwestycja: 630 PLN