KREUJ ŻYCIE – NIE KONTROLUJ !

Niewielu wie, że może…

Niewielu ma odwagę zacząć…

Niewielu ma wiarę w swoje możliwości…

Mowa o kreacji swojego życia…i o tym, że jest to w zasięgu każdego z nas. Ilu z nas próbuje kontrolować życie utrzymywać jego status quo zamiast je kreować?

Życie jest jakie jest…Taki już mój los…Trzeba jakoś żyć… Ile razy myślałeś że życie się Tobie przydarza, sytuacje przytrafiają, a okoliczności są na osi życia daną, której się nie kwestionuje? Ile miałeś lat kiedy usłyszałeś, że rzeczy należy przyjąć takimi, jakie są. Kiedy sam się „uśredniłeś” i zgodziłeś na przeciętność życia, bycia, związku i w końcu mierność samego siebie? Ile razy sam machałeś z rezygnacją ręką przystając na bylejakość i mierność?

Zatem….. gdybyś miał w tym wybór? Gdybyś miał wybór to zmienić, to co chciałbyś wykreować? Co naprawdę chciałbyś wykreować – jako swoje życie, swoją pracę, rodzinę? Co chciałbyś kreować wokół siebie i na tej planecie? Jeśli mógłbyś wybrać cokolwiek jako swoją przyszłość… co by to było?

Nie zadajemy sobie takich pytań chowając się często za obligacjami i powinnościami wobec najbliższych, zobowiązaniami w pracy, czy oczekiwaniami znajomych.

Czy wiesz że można zadawać takie pytania?

Czy wiesz, że można kreować swoją rzeczywistość zamiast być efektem tej zastanej?

Czy wiesz, że tam zaczyna się prawdziwa magia kreacji i magia Ciebie?

Czy gdybyś zaczął naprawdę to robić to Twoje dotychczasowe życie by się zmieniło…?

Czy to wybierasz?

Możesz zejść z drugiego planu i jako pierwszoplanowy, jedyny uczestnik zacząć kreować i reżyserować własne życie? Możesz zacząć pisać swoją historię? Czy może myślisz, że jeszcze masz na to czas? Jeśli tak, to ile go jeszcze masz? A ile go jeszcze zmarnujesz grając w filmie odtwarzanym z autopilota Twojej głowy?

Początek roku sprzyja nowemu spojrzeniu i nowym wyzwaniom…podejmiesz je? Nie jako postanowienie, ale jako Twój wybór. Czy przyjmiesz nominację na Oskara za pierwszoplanową rolę w swoim życiu? Czy zgarniesz wreszcie tego Oskara za rolę, reżyserię, scenariusz, muzykę i scenografię?

czas trwania: 3h
inwestycja: 350 PLN

Powrót