(NIE)CHCIANA SEKSUALNOŚĆ I JEJ MOC W TOBIE

Jedna z najpotężniejszych energii, do której mamy dostęp.

Jedna z najpiękniejszych wibracji życia, z którą nie do końca wiemy co zrobić.

Jedna z najbardziej osądzanych i zniekształcanych sfer naszego życia, ciała i całego istnienia.

Jeden z najbardziej wypieranych tematów w naszych domach, rodzinach, przyjaźniach.

Jeden z życiowych obszarów,  z którym nie mierzymy się nawet my sami…..

Jak wiele różnych energii, określeń i wyobrażeń dotyczących seksualności zostało upchanych do jednego worka, wymieszanych i „zblendowanych” razem? Z ilu źródeł wkoło podawana jest nam ta dziwna mieszanka jako coś normalnego, fajnego, nie do końca poprawnego i na swój sposób zakazanego? Jak się z nią czujemy? Dlaczego ciągle wywołuje w nas tak mieszane odczucia, reakcje i myśli?

Nie rodzimy się przecież z tymi osądami i projekcjami. Seksualność jest dla nas naturalna i normalna jako integralna część nas, część naszej generatywnej energii życia dopóki nie nałożymy na nią oczekiwań, osądów i projekcji, które z czasem otaczają nas jak gęsty kokon. Wtedy zaczyna się powolna separacja, wypieranie i skrywanie. Wtedy zaczyna się oddzielenie od ciała i całego piękna, którym ono jest.

Kogo zatem uczyniliśmy odpowiedzialnymi za swoją rzeczywistość seksualną, za swoje pragnienia i spełnienia? Czyją rzeczywistością (nie)seksualną żyjemy? Jak się czujemy ze swoim potencjałem seksualnym…o ile go w ogóle dostrzegamy bez strzelania sobie karniaków? Ile w nas w ogóle przyzwolenia dla samych siebie? I…czy zostało jeszcze choć trochę prawdziwej, radosnej ciekawości?

Gdybyś zaprosił cudowną, życiową, witalną energię seksualności do każdej komórki swojego ciała, to całe Twoje życie by się zmieniło… Zmieniłaby się energia którą wibrujesz, rzeczy które kreujesz, to co w życiu wybierasz, przyciągasz i co otrzymujesz od ludzi i całego wszechświata. Energia seksualności jest jak generatywny, twórczy, magiczny i  energetyczny generator twojego ciała, którego możesz używać, cieszyć się nim i z całym jego potencjałem kreować swoje życie. Wolisz zatem żyć z nim, czy bez niego?

Zapraszam na zupełnie inną perspektywę na temat seksualności naszego ciała i jej wpływu na wszystko, czym jesteśmy, co tworzymy i jak żyjemy.

czas trwania: 7h
inwestycja: 655 PLN

Powrót