OD CZEGO ZACZĄĆ ZMIANĘ W ŻYCIU – 5 KROKÓW I NARZĘDZI

Jak często chcemy, żeby coś się w naszym życiu zmieniło, ale sami nie jesteśmy gotowi na żadne zmiany? A kiedy zmiana przychodzi zapieramy się jej z całych sił…

Ile mamy wyobrażeń na temat tego czym jest zmiana w życiu? Jak jest trudna i bolesna? Jak bardzo sami tworzymy sobie scenariusze zmian, których za wszelką cenę chcemy uniknąć? Ile takich projekcji i punktów widzenia kupujemy od znajomych, rodziny? Jak bardzo w tych zaprojektowanych scenariuszach szukamy potwierdzenia swoich założeń?

A kiedy zmiana już przychodzi, pojawia się w Twoim życiu… to co z tym robisz? Z jakich opcji korzystasz? Jakie jest możliwe i najczęstsze „menu” Twoich zachowań i reakcji i do których pozycji z tego menu sięgasz?

Jakby to było, gdybyś mógł spojrzeć na zmianę w życiu z zupełnie innej perspektywy…jak na możliwości, a nie na zagrożenia? Jakby to było, gdybyś nie musiał czuć buntu, oporu, załamania i sięgać do odpowiedniej pozycji w  „menu” tylko był… ŚWIADOMYM KREATOREM ZMIAN w swoim życiu?

Na warsztacie poznasz 5 kroków do wykreowania zmiany w swoim życiu!!! Odkryjesz czym może być zmiana i jak być z nią obecnym oraz co jest w niej dobrego i otwierającego dla nas. To zaproszenie dla tych, którzy są gotowi zobaczyć, że zmiana nie musi być trudna i może zapraszać nas do więcej.

Zmiany zadziewają się w naszym życiu czy tego chcemy, czy nie. Jakie są możliwości, żeby działo się to z Twoim świadomym udziałem:-)?

W celu zgłoszenia swojego uczestnictwa lub uzyskania dodaktowych informacji skorzystaj proszę z adresu mailowego lub telefonu podanego w kontakcie.

czas trwania: 4h
inwestycja: 350 PLN

Powrót