PRACA – CZY CHCIAŁBYŚ JĄ ODCZAROWAĆ?

„Znów do tej cholernej roboty! Ciągle tylko praca i praca! Nic z tego życia nie mam!” Jak często tak lub podobnie do tego mówisz i narzekasz? Ile jest w Tobie pretensji, marudzenia i niezgody z tym, co sam wybrałeś w swoim życiu – na jakimś jego etapie? Ile masz negatywnych punktów widzenia na temat tego, co robisz w życiu, jak zarabiasz pieniądze, jaką pracę wykonujesz? Ile w Tobie rezygnacji, obojętności, „tumiwisizmu”?

Często gdzieś w głębi uznajemy, że praca jest czymś, co musimy robić, ale tak naprawdę tego nie chcemy. W jakieś części się przeciwko temu buntujemy. Karmimy w sobie przymus, obligację i …postawę „braku wyboru” względem tego, co sami robimy i kreujemy w życiu? Jakże często uznajemy, że nasze życie dzieli się na tę gorszą część, którą jest praca i tę przyjemniejszą, którą jest wszystko poza nią?

To wszystko bardzo separuje Cię od Twoich własnych możliwości; możliwości zmiany, wyboru i kreowania czegoś więcej. Takie podejście nie pozwala Ci zaprosić więcej obfitości, zadowolenia i dobrobytu. Ile Ty sam zbudowałeś barier, żeby nie otworzyć sobie innych drzwi? Czym uznałeś że Twoja praca jest, a czym zdecydowałeś, że nigdy nie będzie? I ile konkluzji masz w swojej rzeczywistości na temat tego jakie naprawdę masz możliwości?

Czy chciałbyś zaprosić więcej możliwości do tej sfery swojego życia? A jeśli opowiedzenie się za własnym życiem wymaga zupełnie innego podejścia- do siebie, do swoich wyborów, do tego co robisz, co kreujesz i co wybierasz? Co jeśli zaproszony tam entuzjazm, wdzięczność, pytania mogą wykreować znacznie więcej niż marazm i tumiwisizm? Czy gdybyś powiedział SOBIE tak, to również w Twojej pracy coś by się zmieniło?

Jest to zaproszenie dla tych, którzy chcą wykreować w swoim życiu więcej możliwości i są gotowi stosować konkretne do tego narzędzia.

czas trwania: 4h
inwestycja: 350 PLN

Powrót