PIENIĄDZE NIE SĄ PROBLEMEM – TWOJE PRZEKONANIA TAK! ZMIEŃMY TO!

„Taka jest moja rzeczywistość finansowa…” „Pieniędzy starcza mi na tyle…” „Niestety mam tylko tyle…” „Nie mogę sobie na to pozwolić…” „Nawet o tym nie myślę, bo i tak mnie nie stać..!!!

Jak wiele w tych wypowiedziach konkluzji i osądów, które „kupiliśmy” od innych osób (często tych najbliższych)?. Jak mało w tym przestrzeni i pytania, które może otworzyć zupełnie inne, nowe możliwości? Jak bardzo próbujemy budować swoją rzeczywistość finansową w oparciu o solidne „prawa tej rzeczywistości”, które w istocie są najczęściej punktami widzenia innych osób, które kupiliśmy jako jedyne, właściwe, obowiązujące, niepodważalne i zgodnie z nimi kreujemy NASZE ŻYCIE??!!

Czy kiedykolwiek zaprosiłeś pieniądze do swojego życia? Nie poprzez potrzebę, ale poprzez własny WYBÓR? Czy i jak jesteś obecny z energią pieniądza i ile masz tu kupionych konkluzji i punktów widzenia? Czy, na jakich warunkach, skąd i od kogo jesteś gotowy otrzymać pieniądze? A skąd nie? Ile zbudowałeś barier i ograniczeń, żeby nigdy nie otrzymać więcej pieniędzy niż uznałeś, że możesz? Jaką nadałeś im wartość, żeby tak bardzo umniejszać siebie?

A gdyby pieniądze nie stanowiły żadnego problemu – to co byś wybierał? Jakie życie i rzeczywistość byś kreował? Jaką relację Ty sam kreujesz ze swoimi pieniędzmi? Co gdyby już nigdy nie były one problemem, a zawsze wkładem? Czy je do tego zapraszasz? Jaką relację z nimi kreujesz? Jak by to było zaprosić do tej relacji więcej wdzięczności dla tych pieniędzy, które już pojawiają się w twoim życiu, bez względu na to jak duże one są? Jakby to było zaprosić tam więcej możliwości?

Jest to zaproszenie dla wszystkich, którzy chcą stać się bardziej obecni z energią pieniądza i zacząć kreować własną rzeczywistość finansową access_smile

czas trwania: 8h
inwestycja: 770 PLN

 

WASZE RELACJE

Moje przemyślenia po klasie o pieniądzach… Uświadomiłam sobie to, co już gdzieś głęboko wiedziałam, ale wreszcie sobie na to pozwoliłam. Pozwoliłam sobie na to, co i tak gdzieś głęboko czułam, ale wreszcie przestałam to unieważniać i blokować. Niedługo po klasie dostałam podwyżkę i wujek wysłał nam (mi i mojemu partnerowi) pieniądze na nowy samochód access_smile Jak może być jeszcze lepiej?
Ula

Gdyby ktokolwiek powiedział mi kiedyś, że będę tak patrzyła na pieniądze jak patrzę teraz, to bym mu nie uwierzyła. Nie miałam pojęcia jak bardzo nieświadomie do nich podchodzę i ile było we mnie oporu wobec nich. Te zajęcia mi to uświadomiły, a to nie zawsze było komfortowe… Jednak zmiana po tym przyszła bardzo szybko w postaci niespodziewanej gotówki na moim koncie!!! Dzięki, dzięki, dzięki!
Zosia

Super! Ekstra! Bomba! Dzięki Doris za te narzędzia – wiedziałem zawsze, że kasa jest super, ale teraz to już nastąpi eksplozja finansowa w moim życiu! Polecam każdemu – bez względu na ilość pieniędzy, którą ma. To otwiera zupełnie inne możliwości i horyzonty!
Krzysztof

Z wielką radością uczestniczyłam w takim warsztacie i z pewnością piszę się na powtórkę lub ciąg dalszy… Wiedziałam, że w temacie „kasy” nie jest u mnie kolorowo, ale nie sądziłam, że aż tak… Co pytanie to ciekawiej, przynajmniej mam tego świadomość i wiem co robić… Wielkie dzięki Doris access_smile !!! Polecam gorąco access_smile
Ania

Powrót