WYRAŹ SIEBIE CAŁYM SOBĄ!

Ile razy miałeś przysłowiową „kluchę w gardle” przed swoim wystąpieniem na większym lub mniejszym forum? Czy doświadczyłeś kiedyś paniki i paraliżującego lęku pomieszanego z totalną determinacją wycofania się? Czy doświadczyłeś takiego uczucia, gdy marzysz, żeby „jak najszybciej zakończyć tę mękę”, „mieć to wreszcie z głowy” albo schować się w najciemniejszy kąt”? Czy masz wrażenie, że jak tylko się odezwiesz w grupie, to ugniesz się pod ciężarem spojrzeń i osądów innych osób?

Czy zechciałbyś to zmienić? Czy zechciałbyś zrezygnować z osądów i konkluzji na swój temat, które zdusiły Twój głos, Twoją ekspresję, całego Ciebie? Czy zechciałbyś być widzianym? Czy zechciałbyś być słyszanym? Czy chciałbyś być prawdziwą wersją samego siebie w każdej sytuacji, prywatnej i publicznej?

Jakby to było, gdybyś potrafił stanąć przed innymi będąc totalnie sobą, bez żadnego osądu, bez żadnej oceny, bez żadnej bariery i umiał się tym po prostu bawić? Czy zmieniłoby to coś w Twoim życiu? Jak zmieniłby się dla Ciebie cały świat, gdy mógłby Cię wreszcie dostrzec, usłyszeć, otrzymać?

Praca w ramach tematu „Wyraź siebie całym sobą – o głosie, obecności, potencjale i energii Ciebie” pomaga ludziom w odnajdywaniu swojego prawdziwego głosu i dzieleniu się nim ze światem. Pomaga odblokować to, co powstrzymuje Cię przed mówieniem, zabieraniem głosu, śpiewaniem, pisaniem, komunikowaniem się z innymi, wyrażaniem siebie i zostawianiem swojego, energetycznego odcisku palca. Te narzędzia pomogą Ci dyrygować energią, układać z niej to, co w danej chwili jest dla Ciebie dostępne i lekkie i zabawić się możliwościami podsyłanymi przez wszechświat.

Adresowany jest do każdego (bez względu na to, czym się zajmuje), kto ma zahamowania w wyrażaniu siebie i w byciu swoim własnym głosem, w zaistnieniu inaczej; do każdego, kto walczy z tremą i strachem przed wystąpieniami, kto nie pozwala sobie na spontaniczność i swobodę przy innych.

Nawet się nie podejrzewasz o to, co w Tobie drzemie jeśli tylko sobie na to przyzwolisz…:-)

Jest to zaproszenie dla wszystkich, którzy chcą sięgnąć w głąb swojego potencjału i odkryć swoją charyzmę, bez względu

Warsztat odbywa się w wielu różnych odsłonach i tematach – zależnie od uczestniczących osób, ich ograniczeń, profesji i pytań.

 

W celu zgłoszenia swojego uczestnictwa lub uzyskania dodatkowych informacji skorzystaj proszę z adresu mailowego lub telefonu podanego w kontakcie.
WASZE RELACJE

czas trwania:              8h
inwestycja:               835 PLN

Warsztat  Wyraź siebie całym sobą to jeden z najbardziej wartościowych i jednocześnie najbardziej radosnych i wesołych warsztatów na jakim byłam do tej pory.
Narzędzia, które poznałam na tym warsztacie pozwoliły mi być jeszcze bardziej odważną i śmiałą, szczególnie w moim zawodzie. Publiczne wystąpienia nie stanowią już dla mnie żadnego problemu. Powiem więcej, bardzo je lubię, ponieważ czuję, że rzeczywiście to ja zagarniam przestrzeń za pomocą energii. Nauczyłam się też wykorzystywać świadomie swoje ciało i to bardzo pomaga w kreowaniu dużo więcej w mojej pracy. Jednak to nie wszystko.
Przy tym wszystkim na warsztacie świetnie się bawiłam!
Zatem jeśli pragniesz nauczyć się swobodnego i bezstresowego oraz efektywnego przemawiania, nie tylko w sytuacjach zawodowych, czy urzędowych, chcesz być faktycznie słuchanym i słyszanym, a przy tym wszystkim dobrze się bawić to ten warsztat jest dla Ciebie. Naprawdę warto sięgnąć po te narzędzia bo one ułatwiają życie w różnych sytuacjach.

 

Magda


Wyraź siebie całym sobą – to chyba zawsze będzie jeden jedyny w swoim rodzaju, taka specyfika i mega różnica tych potencjałów, z którymi się pracuje… jakby to było doświadczać najczęściej jak tylko możliwe!!!

Alicja

Klasa Wyraź siebie całym sobą prowadzona przez Doris uświadomiła mi, jak często chowałam się głęboko w ciele zamiast być w pełni w ciele i korzystać z energii witalnej. Pomaga mi to w byciu całkowicie obecną podczas codziennych czynności i zabaw z synem. Wcześniej już na myśl o sprzątaniu domu byłam zmęczona, a teraz sprzątam nie czując zmęczenia :). Zachęcam do udziału w tej klasie, która wcale nie musi się skupić na głosie, tylko np. na ciele, jak w moim przypadku.


Beata J

 

Magda

Na klasę Wyraź siebie całym sobą trafiłam przez przypadek…. Idąc na klasę Energetyczny Facelift miałam silne przekonanie skupić się na procesach na ciało i uczestniczyć w innej klasie. Finalnie poczułam , że ta klasa będzie dla mnie większym wkładem w życie prywatne i zawodowe. I jakie wrażenia ? Do dzisiaj nie wiem co to była za energia, co się działo i dzieje ze mną, ale było warto! Nie wiem co to było, ale to działa access_smile Ciągle jeszcze czuję się jakbym była na karuzeli mojego życia. Ta klasa pozwoliła mi usłyszeć głos siebie oraz nauczyła mnie jak być słyszalnym bez barier. To jest proces zmian, który zaprosiłam do swojego świata i DOBRZE MI Z TYM!
Renata

 Powrót