ACCESS CONSCIOUSNESS® – CO TO TAKIEGO

Access Consciousness® to zestaw pragmatycznych, łatwych w użyciu, niezwykłych narzędzi do zmiany w życiu wszystkiego, co chciałbyś zmienić i do kreowania dla siebie zupełnie nowych możliwości. Narzędzia te są z jednej strony proste w użyciu, a z drugiej szybkie i skuteczne w działaniu. Od ponad 25 lat służą one dziesiątkom tysięcy osób w ponad 170 krajach przynosząc im zmianę, świadomość, radość i lekkość w życiu.

Narzędzia te składają się z procesów werbalnych oraz manualnych procesów na ciało, które wykorzystują energię jaką wszyscy jesteśmy i do której mamy dostęp. Z tymi narzędziami jesteś w stanie pozbyć się energetycznych ograniczeń, które sam stworzyłeś, z czego często nie zdajesz sobie sprawy i zmienić każdą sferę swojego życia, która ci nie odpowiada.

Access to zaproszenie do magii i potęgi pytania i rzucenie wyzwania odpowiedziom. To wyjście poza ramy tego, co uznaliśmy za możliwe, wytłumaczalne, właściwe. To zaproszenie do więcej w życiu i więcej CIEBIE w TOBIE oraz zaproszenie CIEBIE do TWOJEGO wiedzenia, Twoich wyborów i kreacji Twojej rzeczywistości.

Narzędzia Access stworzone zostały po to, aby zmieniać świat, pokazywać ludziom, że wiedzą, poszerzać świadomość na planecie i eliminować osądy, które nas stopują, ograniczają i umniejszają. Służą temu, żebyś był wreszcie sobą i będąc sobą zaczął transformować wszystko wokół.

Twórcą metody jest Gary Douglas wraz z dr Dainem Heerem. Ich trwająca wiele lat praca pokazuje jak zwiększona świadomość zmienia kierunek i jakość życia ludzi oraz przyszłość tej planety. Podczas swojej pracy z tysiącami ludźmi zauważyli również ciekawą zależność; kiedy ludzie zmieniają swoje życie, zmienia się również ich ciało, a kiedy zmieniają swoje ciało, zmianie ulega także ich życie. To dało początek pytaniom o inne możliwości oraz świadomość niezwykłego i ważnego połączenia i „komunii” między tobą, twoim ciałem i planetą Ziemia.

Access zaprasza ludzi, żeby zobaczyli i uhonorowali to, że wiedzą.

Co jeśli otworzyłbyś drzwi do bycia wszystkim, czym zdecydowałeś, że nie możesz być?

Więcej na stronie www.accessconsciousness.com

 

OŚWIADCZENIE ODKREOWUJĄCE