SPOTKANIE OTWARTE

DO CZEGO ZAPRASZA ACCESS CONSCIOUSNESS

Jest to zaproszenie do tego, żeby poznać zupełnie inny sposób patrzenia na tę rzeczywistość, na nasze życie, na wszystko, co nas otacza i na to, co się nam przytrafia.

Jest to zaproszenie dla tych, którzy już wiedzą, że nasze myśli, emocje i uczucia nie wystarczają do zrozumienia świata, postępowania innych osób, ale przede wszystkim do zrozumienia samych siebie.

Jest to zaproszenie dla tych, którzy wiedzą, że coś więcej jest możliwe i że można żyć, funkcjonować, tworzyć i być inaczej, tylko nie umieją znaleźć do tego drogi.

Jeśli jesteś jedną z tych osób, które ciągle szukają „tego czegoś w życiu”, swojej prawdy, wiedzenia co jest czym w życiu, co wybierać, za kim podążyć, to jest to zaproszenie właśnie dla Ciebie.

Jeśli nie jesteś pogodzony z taką rzeczywistością, jaka Cię otacza, coś Ci cały czas nie pasuje, coś wydaje się nie tak – to jest to zaproszenie dla Ciebie.

Jeśli pragniesz w pełni opowiedzieć się za własnym życiem…i wykreować je…takim jakie pragniesz – to jest to zaproszenie dla Ciebie.

Co jeśli wystarczy otworzyć się na to, co już wiesz, a udajesz, że nie wiesz i tak naprawdę nigdy sobie na to wiedzenie nie pozwoliłeś? A jeśli wystarczysz Ty sam access_smile Chciałbyś o tym posłuchać?

Na spotkaniu poznasz kilka praktycznych narzędzi, dzięki którym będziesz mógł od razu zacząć zmieniać w życiu to, co Ci nie odpowiada i co Cię uwiera. Wypróbuj je potem i sam sprawdź, czy to działa.

Uczestnictwo 85 PLN

W celu zgłoszenia swojego uczestnictwa lub uzyskania dodatkowych informacji skorzystaj proszę z adresu mailowego lub telefonu podanego w kontakcie.

WASZE RELACJE

Doroto,
Bardzo dziękuję za możliwość skorzystania ze świetnego i świetnie poprowadzonego spotkania. Jestem pod wrażeniem ekspresji i Twojej wyjątkowej skutecznej umiejętności przekazania ogromnej ilości informacji w tak krótkim czasie (czuć perfekcję i profesjonalizm). Poza tym wartość spotkań śmiało można oceniać po zbyt szybko umykającym czasie, a taka sytuacja dzięki Tobie miała miejsce we Wrocławiu.
Wiele poruszonych kwestii trafiało w dziesiątkę i to wielka radość móc doświadczyć przekazania oczywistych prawd z zupełnie nowego inspirującego punktu widzenia. Skutecznie zaprosiłaś mnie do stosowania i codziennego przekonywania się o wartości przekazanych narzędzi. Za to wszystko (tą całą wartość dodaną) jestem wdzięczny i jeszcze raz bardzo dziękuję.
Grzegorz

Doris chciałam ci bardzo podziękować za podzielenie się radością twojego życia … Access to nie tylko sposób na życie … to jest życie. Pierwszy raz – od dawien dawna – mogę powiedzieć po spotkaniu z tobą ze byłam na 100% we właściwym miejscu we właściwym czasie i z właściwą osobą. Wszechświat tak chciał. Dziękuję Ci bardzo i czekam na więcej.
Magda

Jestem Ci ogromnie wdzięczny za spotkanie. Masz fantastyczne poczucie humoru i tą swobodę we wszystkim. Zatkało mnie w pewnym momencie, poczułem coś co od dzieciństwa wiedziałem że to jest to, poczułem siebie po prostu. Tak dawno nie czułem siebie, że aż miałem łzy w oczach. Od tamtego spotkania mam ciągły uśmiech, dziwi mnie to szalenie i śmieje się sam do siebie. Ale już wiem, że nie ma w tym nic dziwnego, bo to najbardziej normalna rzecz na świecie – być naturalnie sobą, bez czegokolwiek. Jak to zrobiłaś???
Dziękuję access_smile Odświeżyłaś mi banię, naprawdę, niczym ciepły letni deszcz po upalnym dniu. Fajnie, że jesteś…
Kamillo

Każde spotkanie otwarte z Doris, w którym uczestniczyłam (do tej pory byłam na trzech) było nieco inne, a narzędzia, które tam poznałam, choć są bardzo proste, niesamowicie poszerzyły moją perspektywę i otworzyły przede mną nowe możliwości.
I choć byłam już na wielu różnych spotkaniach, warsztatach i klasach Access u Doris, muszę przyznać, że najchętniej na co dzień korzystam właśnie z tych najprostszych narzędzi, omawianych w trakcie spotkań otwartych. Mają one niesamowitą siłę i codziennie pomagają mi zmieniać moje życie na lepsze, lżejsze i bardziej radosne.
Moim zdaniem zdecydowanie warto przyjść, posłuchać i (co najważniejsze) później wypróbować to o czym Doris mówi w praktyce. Wystarczy tyle by przekonać się jak to fenomenalnie działa!
Magda

Nieustannie uwielbiam 😁 !!! Z własnego doświadczenia mogę powiedzieć tak: byłam na wielu spotkaniach Doris i…
– każde z nich było niepowtarzalne i jedyne w swoim wydaniu 😊 !!!
– za każdym razem usłyszałam co innego, co było mi akurat (i to nie przypadek!) mega wsparciem i tzw. kopniakiem do radośniejszego i łatwiejszego swojego życia 😁 !!!
– to do czego zaprasza Doris to przetransformowanie super narzędziami wszystkiego co nie służy i ciąży w życiu, przysparza ból i cierpienie oraz odbiera radość i sens życia  

 

Ania Jeschke

 

Po kilku godzinach słuchania Doris, pewne kwestie powtarzane jak mantra kotwiczą się w głowie. Do afirmacji, które same mi płyną w głowie co dnia, dodałam pytania. Efekt ? Bezcenny. Sprawdźcie na sobie sami 😉
Oshka

Serdeczne dziękuje za porządny zastrzyk pozytywnej energii, którą emanujesz! Bardzo mi się spodobały narzędzia „lekko-ciężko” oraz „interesujący punkt widzenia..” -są superkowe! Już je stosuję i one działają!
Róża