TELEKLASY

Teleklasy to warsztaty tematyczne prowadzone jednorazowo lub w ramach serii spotkań przez telefon lub Skypa. Zapraszam do spotkania w tej szczególnej przestrzeni, gdzie mimo iż pozornie oddaleni od siebie tworzymy przyzwolenie i wsparcie do zmiany dla każdego, kto jest „na linii”.

I nie ma tu znaczenia, że się nie widzimy… Są tacy, dla których bywa to nawet większym zaproszeniem do pozwolenia sobie na więcej, odpuszczenia, obnażenia się. Jesteś sam, a jednak nie sam. Ciałem jesteś w swoim pokoju, domu, samochodzie, na spacerze nawet, jednak przestrzeń, która się otwiera dla każdego uczestnika zaprasza tam każdego chętnego. To jak intymna, wirtualna droga, gdzie towarzyszą Ci też energetycznie inni uczestnicy teleklasy. I… nie musisz nigdzie jechać, wychodzić, stawiać czoła trudnym dla niektórych początkom z innymi osobami.

Do podłączenia się do teleklasy potrzebny jest internet, skype lub telefon. Po zakończonej teleklasie uczestnikom wysyłane jest jej nagranie. Możesz zatem odsłuchiwać jej wielokrotnie po zakończeniu spotkania.

Istnieje możliwość zakupienia całej teleklasy nawet po jej zakończeniu bez konieczności bezpośredniego uczestnictwa w niej . W celu realizacji takiego zamówienia proszę o przejście przez formularz zapisu oraz wpłatę z odpowiednim dopiskiem o którą teleklasę chodzi.

Propozycje nowych tematów pojawiają się na bieżąco w aktualnościach.