O CO NAJCZĘŚCIEJ PYTACIE

Po co mogę przyjść?

Możesz się pojawić zawsze, bez względu na to, czy masz jakiś jasno określony problem, czy też nie umiesz tego nawet określić. Często rozmowa pomaga określić i ukazać to, co nas uwiera, przeszkadza, co chcemy zmienić, czy ulepszyć. Jeśli tak jest w Twoim przypadku, to na początek pomogę Ci dojść do tego nad czym chciałbyś popracować lub co zmienić. Często taka rozmowa pozwala przyjrzeć się temu, czy w ogóle jesteś gotowy na zmianę. Podczas naszych sesji to Ty sam dokonujesz zmian i zawsze w takim stopniu, w jakim wybierasz. Ja jako coach i facylitator jestem dla Ciebie katalizatorem, swego rodzaju „ułatwiaczem” tej zmiany.
Możesz również przyjść jeśli coś odczuwasz jakieś dolegliwości fizyczne, takie jak dyskomfort, ból, ciężar lub cierpisz na jakąś chorobę. Są to sesje, które często wymagają zabiegów na ciało. Nie musisz się do nich w żaden sposób przygotowywać.

Czy trzeba w to wierzyć i to rozumieć, żeby zadziałało?

Jedyne co trzeba to być otwartym, żeby sięgnąć głęboko do tego, co w gruncie rzeczy wiesz, a czego w swoim życiu nie dostrzegasz. Nie musisz w to wierzyć ani tego rozumieć. Wystarczy odpuścić swoje oczekiwania i kontrolę i pozwolić sobie otrzymać. Otrzymywanie bez oczekiwań jest jednym z najrzadszych zjawisk w naszej rzeczywistości. Najczęściej próbujemy kontrolować wszystko przez swój umysł, punkty widzenia i osądy nie widząc, iż są one tak naprawdę filtrem i barierą, które nie pozwalają nam zobaczyć innych możliwości. Gdy wyłączasz filtry – sam sprawiasz, że to działa.

Czy zabieg energetyczny na ciało może mi zaszkodzić?

Nie jest znany taki przypadek. Dla żadnych energetycznych procesów na ciało, w tym również dla zabiegu Access BARS® nie ma żadnych przeciwwskazań; można je stosować u małych dzieci, osób w podeszłym wieku, osób ciężko chorych oraz kobiet w ciąży.

Czy praca tymi metodami pomoże mi w moich problemach?

Jeśli tylko tak wybierzesz. Zadaj sobie pytanie – „Czy rzeczywiście chcę coś zmienić w swoim życiu” ? Jeśli Twoja odpowiedź brzmi: „Tak”, to zapraszam serdecznie. To Ty sam dokonujesz zmian, a ja jako facylitator jestem dla Ciebie katalizatorem tej zmiany. To ty wybierasz jak dużej pragniesz zmiany i na ile jesteś gotowy zobaczyć swoje problemy z zupełnie innej perspektywy.
I jakie są możliwości, żebyś korzystał z facylitacji nie tylko wtedy, kiedy masz problemy, ale także wtedy, kiedy jest dobrze, a chcesz żeby było jeszcze lepiej?!
Praca tymi metodami w żaden sposób nie może Ci zaszkodzić.

Na czym polegają energetyczne zabiegi na ciało?

Na każdej sesji zabiegi dobierane są indywidualnie i każda wygląda inaczej. Cała sesja trwa 1-2h i najczęściej po krótkiej rozmowie rozpoczyna się zabieg, w którym bardzo delikatnie stymuluje się przez dotyk odpowiednimi energiami określone miejsca na ciele. Zabiegi takie ułatwiają ciału powrót do jego oryginalnych, pierwotnych funkcji, co wpływa na jego lepsze funkcjonowanie i Twoje lepsze samopoczucie. Energie, którymi się pracuje są naturalnymi energiami, którymi nasze ciała de facto są (poczytaj o tym w zakładce: „Do czego Ciebie zapraszam”) i do których mają dostęp z całego wszechświata. Energią można zadziałać na poszczególne organy lub na całe ciało osiągając szerokie spektrum rezultatów. Dzięki temu można adresować różne dyskomforty, bóle, przypadłości i bolączki ciała. Wystarczy tylko otworzyć się na inne niż farmakologiczne możliwości. Każdy doświadcza energii w inny sposób. Niektórzy mówią, że podczas procesów energetycznych doświadczają ciepła lub lekkiego mrowienia albo też poczucia błogości, relaksu, łatwości i spokoju w swoim ciele. Niektórzy fizycznie nie odczuwają niemalże nic, co nie ma jednak żadnego wpływu na przepływ i działanie energii. Osoba otrzymująca najczęściej zapada w rodzaj „snu”, który jest swoistym wyłączeniem umysłu i otwarciem na otrzymywanie. Po zabiegu najczęściej czujemy się rozprzestrzenieni i bardzo zrelaksowani.

Żaden w energetycznych zabiegów na ciało nie wymaga rozbierania się.

Jakich mam się spodziewać efektów po zabiegach na ciało?

Nie ma jednego modelu, bo każdy zabieg jest inny i niepowtarzalny. Niektóre osoby są gotowe zmienić w krótkim czasie bardzo wiele. Inne wolą iść z kolei małymi krokami. Są też takie, które nie są gotowe wyjść poza własne ograniczenia znajdując w nich największą wartość. To jest tylko i aż wybór.

Do zmian dochodzić może zarówno na poziomie Twojego ciała, umysłu oraz Twojej świadomości, a w konsekwencji na poziomie całego życia. Najczęściej zmiany zaczynają się stopniowo pojawiać w kolejnych dniach i tygodniach.

Korzyści zabiegów energetycznych są niezliczone i ciągle jeszcze odkrywane. Większość osób relacjonuje lepsze samopoczucie, więcej łatwości i lekkości w ciele, szybsze wychodzenie z chorób i szybsze powroty do zdrowia.

Najważniejsze jest samo otwarcie się na zmiany bez zakładania jak one mają wyglądać.

Na czym polega sesja BARS®?

Jest to fenomenalny 1-1,5 godzinny zabieg energetyczny, który polega na niezwykle subtelnej pracy z polem energetycznym i dotykaniu 32 punktów na głowie, w których kumuluje się cały twój stres, obawy, żale, złości, punkty widzenia i ograniczenia w różnych dziedzinach życia. Zabieg ten służy rozładowaniu elektromagnetycznego komponentu myśli, przekonań i punktów widzenia oraz najróżniejszych przeżyć i emocji, które zakleszczyliśmy nadając im ogromne znaczenie i nie mogąc wyjść poza nie.Otrzymując procesy Bars® zaczynasz stopniowo doświadczać coraz więcej energii i lekkości w ciele i umyśle. Często znikają dolegliwości fizyczne, bezsenność, stresy, zwiększa się odporność fizyczna, koncentracja, rozpuszczają się napięcia emocjonalne, rośnie chęć do działania i radość życia. Neurobiolodzy badający działanie zabiegu Bars zarejestrowali spowolnienie pracy fal mózgowych do rzadko osiąganego stanu theta, takiego jak przy medytacji. Sprzyja to intensywnym przemianom zachodzącym podczas tego zabiegu na poziomie naszej podświadomości. Zmiana ta mimo, iż nie bywa nagła i gwałtowna, jest wyraźnie odczuwalna po upływie kilku tygodni.

Po sesjach Bars można zaobserwować zmianę sposobu myślenia, funkcjonowania i reagowania; puszczają napięcia i stresy, rozluźnia się ciało i umysł, znajdujemy inną perspektywę, przychodzą do głowy nowe rozwiązania i pomysły, pojawia się więcej przestrzeni, lekkości i wyboru w życiu. Patrz informacje na filmie – odnośnik do filmiku z klasy BArs

Jak często można otrzymywać zabieg BARS® lub inne energetyczne zabiegi na ciało

Nie ma tutaj żadnych ograniczeń. Przez całe lata życia ogromnie zagruzowaliśmy nasze ciało i umysł osądami, ograniczającymi punktami widzenia oraz „kupionymi” od innych diagnozami – wypierając przy tym własną świadomość. Jak bardzo sami wyparliśmy nasze ciało z naszego życia nie licząc się z jego potrzebami, ograniczeniami i życiem?

Jedna sesja to już jest wspaniały początek! Jednak osoby, które doświadczyły na sobie efektów takich zabiegów, w tym sesji Bars®, najchętniej otrzymują je regularnie widząc bardzo wyraźne zmiany w samopoczuciu i sposobie funkcjonowania.

Zabiegi te są są fenomenalnym wkładem dla naszego ciała, umysłu i świadomości, zatem jakie są nieograniczone możliwości, żebyś mógł je otrzymywać jak najczęściej?

Ja staram się otrzymywać zabieg Bars® lub inny energetyczny zabieg na ciało raz w tygodniu 🙂

Czy można pomóc bliskiej mi osobie?

Jeśli Ty coś wybierasz i przychodzisz na sesję, spotkanie lub warsztat podążając za swoją potrzebą, to jest to Twój wybór, a nie wybór innej osoby. Robisz to dla siebie.

Jakby to było gdybyś honorował wybory swoich bliskich i nie robił niczego za nich ani dla nich (nawet jeśli bardzo tego pragniesz)? Jeśli Twoi bliscy sami wybiorą to dla siebie i sami będą chcieli coś zmienić lub tego doświadczyć, to zapraszam ich serdecznie. Tylko wtedy może to zadziałać w ich życiu.

Czy praca tą metodą przeznaczona jest dla wszystkich?

Tak, może skorzystać z niej każdy i każdy może stosować te narzędzia do zmiany różnych aspektów i dyskomfortów w swoim życiu. Jeśli nie będzie Ci to odpowiadać to zadaj sobie pytanie: „W jaki inny sposób mogę zadbać o siebie, swoje ciało i swoją świadomość?”.

Nawet nie wiem co na początek wybrać?

Możesz zacząć od sesji indywidualnej lub spotkania otwartego dla grupy osób albo od warsztatu i tematu, który Cię najbardziej „woła” i zaprasza 🙂 To jest tylko Twój wybór, którego Ty musisz dokonać. Zawsze też możesz skontaktować się ze mną i porozmawiać telefonicznie. We wspólnej rozmowie coś na pewno wypłynie.