BIOMIMETYCZNA MIMIKRA

biomimetyczna mimikraJak bardzo próbowałeś lub nadal próbujesz uniknąć podobieństw do pewnych, często spokrewnionych z Tobą osób w kwestiach zachowań lub określonych cech charakteru? Na ile Ci się to udaje?

Czy zastanawiałeś się kiedyś na ile prawdziwie jesteś sobą w swoim zachowaniu, a na ile jesteś wypadkową zachowań osób, które Cię otaczały w dzieciństwie, okresie dorastania lub później? Czy wiesz skąd biorą się podobne zachowania i nawyki lub nawet całe ścieżki życiowe różnych osób z tej samej rodziny lub grupy społecznej? Jak bardzo uwierzyliśmy, że tak musi być i tłumaczymy tę „prawidłowość” jako coś naturalnego nie widząc w tym innego wyboru?

Naśladujemy innych, ich punkty widzenia lub całe ścieżki energetyczne wtedy, kiedy chcemy lub musimy ich zrozumieć intelektualnie lub energetycznie.

Biomimetyczna mimikra to proces, który pomaga to cofnąć. Można go robić w odniesieniu do poszczególnych osób z rodziny, ale także każdego z kim kiedykolwiek byliśmy w związku, kto był naszym wzorem, mentorem, a także wrogiem. Jest to proces, który pozwala nam uwolnić się od uświadomionych i nieuświadomionych zmimikowań innych osób, dostrzec inne możliwości i dokonać innego wyboru.

Jest to zaproszenie dla tych, którzy chcą pozbyć się naśladowań, które zakleszczyli w swojej rzeczywistości i świadomie chcą mieć więcej siebie w sobie .

czas trwania: 3h
uczestnictwo: 350 PLN; po kursie otrzymasz dyplom potwierdzający ukończenie kursu i uprawniający do wykonywania zabiegu oraz opis procesu.

Powrót