CZY Z RODZINĄ…„NAJLEPIEJ NA ZDJĘCIU..”?

Ile razy czułeś się niezrozumiany i niedoceniany przez swoich najbliższych? Ile razy miałeś poczucie totalnej alienacji, wyizolowania i nieprzystawania do całej reszty towarzystwa?

Czy masz często wrażenie, że Twoja rodzina tak naprawdę nie wie kim jesteś, co czujesz, co myślisz i czego pragniesz? I co gorsza – nie jest tym w ogóle zainteresowana? Traktują Cię tak, jakby czas się dla nich zatrzymał w momencie, kiedy miałeś x lat.

Czy czujesz ciężar oczekiwań, że we właściwy sposób będziesz wypełniał przypisane Ci w rodzinie role, zadania i oczekiwania społeczne? I niby wszystko jest w porządku, ale nie czujesz się w tym wszystkim do końca sobą?

Jakie są możliwości, żeby dać temu więcej przestrzeni i potraktować zupełnie inaczej? Jakie są możliwości, żebyś nie czuł się rozdarty między oczekiwaniami nakładanymi na Ciebie, a swoimi wyborami?

Czy jest tam miejsce na więcej Ciebie? Czy TY zechciałbyś zaprosić więcej siebie do swojej rodziny i być po prostu sobą? Jakie są możliwości, żebyś zaczął zauważać, gdzie Ty funkcjonujesz przez utarte ścieżki, a gdzie poprzez sprzeciw i bunt i nie pozwalasz sobie inaczej zaistnieć w rodzinie?

Jest to zaproszenie dla każdego, kto chciałby przyjrzeć się swoim relacjom z rodziną i zaprosić do nich inne możliwości.

czas trwania: 4h
inwestycja: 399 PLN

 

WASZE HISTORIE

Dużo wzruszenia, dużo uleczenia, dużo wolności i duuuuuuużo więcej siebie z rodziną. Było super! Dzięki Doris, że byłaś obecna z wszystkim, co się pojawiało i wyłaziło na powierzchnię. Dzięki, że nie odpuszczałaś.
XYZ

Przyszłam „załatwić” problemy, które mam od zawsze z rodziną i tak naprawdę przyszłam, żeby usłyszeć, że mam rację i że jestem z tym wszystkim taka biedna. Wyszłam z wdzięcznością i zupełnie innym patrzeniem na swoje życie. Wow! Dzięki Ci Doris i wszystkim uczestnikom tych zajęć za to, co się zadziało. Bardzo wszystkim niepogodzonymi i walczącym polecam!!
Jola

Powrót